Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezczelność ludzi nie zna granic !!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
    (...) i kufla z "tym piwem" Dla mnie to szczyt bezczelności i dowód na to, jakimi betonami są niektórzy ludzie.(...)!
    A czy widzisz różnicę między kuflem, a szklanką??? - ponawiam pytanie poprzedników...
    Last edited by Małażonka; 25-07-2010, 23:13.

    Comment

    • petrus33
      Gość
      • 01-2008
      • 888

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
      A czy widzisz różnicę między kuflem, a szklanką??? - ponawiam pytanie poprzedników...
      Człowieku.......jaki ty jesteś czepialski

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Człowieku.......jaki ty jesteś czepialski

        Tu wszyscy tacy. A może wszystkie.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
          Człowieku.......jaki ty jesteś czepialski
          I kto to mówi
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi

            Tu wszyscy tacy. A może wszystkie.
            Wiesz kopyr, dochodzę do wniosku, że coraz więcej na tym portalu jest ludzi sfrustrowanych, pieprzących głupoty i czepiających się byle g....a !! Się jeden z drugim dowalił do kufla i szklanicy, nie rozumiejąc, że w kontekście tego, co napisałem, to wszystko jedno Jakaś ciasnota w mózgach tych ludzi chyba panuje, zero tolerancji i elastyczności myślenia.
            Last edited by petrus33; 25-07-2010, 23:46.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
              Wiesz kopyr, dochodzę do wniosku, że coraz więcej na tym portalu jest ludzi sfrustrowanych, pieprzących głupoty i czepiających się byle g....a !! Się jeden z drugim dowalił do kufla i szklanicy, nie rozumiejąc, że w kontekście tego, co napisałem, to wszystko jedno Jakaś ciasnota w mózgach tych ludzi chyba panuje, zero tolerancji i elastyczności myślenia.
              Też Cię kocham

              Piwo w sklepie 2,50
              Premium Member w Browar.biz - 60,00 pln/rok
              Czytac Twoje posty - bezcenne
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                ...dochodzę do wniosku, że coraz więcej na tym portalu jest ludzi sfrustrowanych, pieprzących głupoty i czepiających się byle g....a ...
                Święta prawda. Już sam tytuł tematu tego dowodzi.

                Comment

                • petrus33
                  Gość
                  • 01-2008
                  • 888

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Święta prawda. Już sam tytuł tematu tego dowodzi.
                  Żebyś ty Krzysiu przynajmniej raz coś innego powiedział
                  Gdybyś czytał uważnie, wiedziałbyś po co ja ten wątek założyłem. No, ale to chyba zbyt duże wymaganie jak dla ciebie.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #24
                    Czytałem bardzo uważnie - i nie wiem, po co go założyłeś. Myślałem, że coś przeoczyłem i przeczytałem kilka razy - i dalej nie wiem.

                    Najprawdopodobniej jesteś oburzony tym, że gość co innego sfotografował, a co innego podpisał pod zdjęciem. Dla mnie jest niepojęte, że ktoś może się przejmować tak mało istotnymi sprawami. Polska to wolny kraj, każdy ma prawo korzystania z darmowych serwisów fotograficznych i każdy ma prawo robienia z siebie idioty na swój rachunek.

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czytałem bardzo uważnie - i nie wiem, po co go założyłeś. Myślałem, że coś przeoczyłem i przeczytałem kilka razy - i dalej nie wiem.

                      Najprawdopodobniej jesteś oburzony tym, że gość co innego sfotografował, a co innego podpisał pod zdjęciem. Dla mnie jest niepojęte, że ktoś może się przejmować tak mało istotnymi sprawami. Polska to wolny kraj, każdy ma prawo korzystania z darmowych serwisów fotograficznych i każdy ma prawo robienia z siebie idioty na swój rachunek.
                      Krzysiu, niektórzy korzystają z tego.
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Człowieku.......jaki ty jesteś czepialski
                        Tu nie chodzi o czepialstwo tylko o posługiwanie się fachową terminologią. To tak jakbym na forum elektryków mylił przewód z kablem mówiąc o jakiś błędach w wykonaniach instalacji. Odrazu by mnie wyśmiali, że krytykuje innych a samemu nie wiedząc co to jest kabel a co przewód.

                        Tak to jest na branżowych forach, że należy się posługiwać fachową terminologią.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                          Krzysiu, niektórzy korzystają z tego.
                          Wiem

                          Comment

                          • petrus33
                            Gość
                            • 01-2008
                            • 888

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czytałem bardzo uważnie - i nie wiem, po co go założyłeś. Myślałem, że coś przeoczyłem i przeczytałem kilka razy - i dalej nie wiem.
                            Najprawdopodobniej jesteś oburzony tym, że gość co innego sfotografował, a co innego podpisał pod zdjęciem. Dla mnie jest niepojęte, że ktoś może się przejmować tak mało istotnymi sprawami. Polska to wolny kraj, każdy ma prawo korzystania z darmowych serwisów fotograficznych i każdy ma prawo robienia z siebie idioty na swój rachunek.
                            Nie jestem oburzony fotką tego cymbała, ale nie godzę się na to, aby zasady tamtego fotoforum były przez tego typa łamane regularnie. A to ma miejsce. Ten człowiek nie zna się na piwie i często wstawia fotki, gdzie na butelce jest napis Porter, a w kuflu jest jakiś tani Pils z Lidla.
                            Fotkę zamieściłem tu tylko po to, by pokazać jak bezczelni są niektórzy ludzie. Nie podoba ci się, nie oglądaj.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie jestem oburzony fotką tego cymbała, ale nie godzę się na to, aby zasady tamtego fotoforum były przez tego typa łamane regularnie. A to ma miejsce. Ten człowiek nie zna się na piwie i często wstawia fotki, gdzie na butelce jest napis Porter, a w kuflu jest jakiś tani Pils z Lidla.
                              Fotkę zamieściłem tu tylko po to, by pokazać jak bezczelni są niektórzy ludzie. Nie podoba ci się, nie oglądaj.
                              Czy masz prawo autorskie bądź zgodę autora, aby to zdjęcie umieścić tutaj ? Czy autor zdjęcia wyraził na to zgodę? Czy moze "tamto fotoforum" wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęć zamieszczonych u siebie bez podania źródła czy autora? Nawet nie podlinkowałeś/niepodałeś adresu www źródła.
                              A jakie są zasady "tamtego fotoforum", o których piszesz?
                              Tamta osoba nie jest na tyle bezczelna co totalnie głupia. To, że z siebie robi idiotę to jego sprawa. Jak bedę chciał to też umieszczę zdjęcie białego portera. I nie na "tamtym fotoforum" tylko tutaj.
                              To zdjęcie nadaje się do "znalezione w sieci" jako prześmiewcze, głupie, ciekawostkę etc, ale nie bezczelne, wyluzuj trochę....
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                #30
                                Nie muszę mieć zgody autora, ponieważ jego zdjęcia są oznaczone jako te, objęte licencją Creative Commons. Mogę sobie robić z nimi co chcę, bez podawania żródła. Wiem, że każdy może sobie fotografować co chce i jak chce, ale jeśli wrzuca swoje fotki na forum piwne, które ma swoje zasady, powinien te zasady przestrzegać. W przypadku owego typa jest odwrotnie, on leje ciepłym moczem na to wszystko i Admin już wielokrotnie usuwał jego fotki piwne. Dzisiaj rano fotka z Guinnessem też zniknęła. Widocznie ludzie uświadomili temu cymbałowi jego debilizm. Do następnego razu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎