Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co Ci się podoba w wystroju Bierhalle?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
    (...) Taki Becik ma jeszcze więcej opisów piw niż ja, wiec być może on konfabuluje jeszcze bardziej? Ot, taka nowa zagadka dla forumowego Sherlocka.
    że tak się wtrącę.....o co chodzi?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23812

      #32
      Taka ironia beciku
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Taka ironia beciku
        Otóż to. Przepraszam, Beciku, że Cię niecnie wykorzystałem w tym przykładzie, ale potrzebowałem kogoś, kto ma jeszcze bardziej przekręcony artomatowy licznik niż ja

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
          W każdym razie, z twoich wypowiedzi nie wynika, które piwo tak właściwie oceniłeś, to z lokalu, czy to z domu.
          To z... Bierhalle? Chyba że butelkowe piwa warzy dla nich Van Pur albo Jabłonowo, daj znać, jeśli coś wytropiłeś.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎