Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Już pożegnania nadszedł czas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cordel
    Senior
    • 09-2001
    • 1087

    #61
    Uprzejmie informuję, iż będę nieobecny na forum w dniu dzisiejszym i w dniu jutrzejszym w godzinach bliżej nieokreślonych Jadę sobie do Krakowa na koncert, no i cóż, ciężko by mi było zabrać ze sobą komputer Trzymajcie się!
    "Mam powody
    Powstrzymywać się od wody.
    Od wody mnie w brzuchu kole:
    Pijam tylko alkohole."
    Jan Lemański

    Comment

    • Cordel
      Senior
      • 09-2001
      • 1087

      #62
      Dziesięć minut po wysłaniu tego posta ubrałem się i szybko spakowałem. Dotarłem na dworzec pół godziny przed czasem. Sprawdziłem, czy mam pieniądze, bilet, dokumenty. Miałem. Wsiadłem do pociągu rozgościłem się w przedziale, przywitałem z miłym staruszkiem, który co, jak co zwie się Adam Michnik. Posiedziałem jeszcze chwilę, kiedy ten pan rzekł do mnie, iż w radiu podano właśnie wiadomość, że koncert został odwołany, a ja mu wyglądam na metalowca i powinienem się szybko zbierać, bo pociąg zaraz odjeżdża. Wybiegłem, gdy ten ruszał. Zadzwoniłem do Mystic i dowiedziałem się, że koncert odwołany i na dzisiaj nie wiadomo, kiedy się odbędzie. Fart, jeszcze raz fart, że wysiadłem
      "Mam powody
      Powstrzymywać się od wody.
      Od wody mnie w brzuchu kole:
      Pijam tylko alkohole."
      Jan Lemański

      Comment

      • marcopolok
        Senior
        • 10-2001
        • 2334

        #63
        No to tradycyjnie w tym temacie, żegnam się z forum na kilka jesienno zimowych miesięcy.
        Oczywiście wyjazd nie oznacza definitywnego zerwania z forum bo postaram się uczestniczyć w w kilku spotkaniach forumowych.
        Ale na internet niestety Esperal

        Pozdrowienia i do "napisania" wkrótce
        bez brody...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎