Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kieliszek i Misiekk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Dzień dobry, witam państwa bardzo serdecznie, spotykamy się tu dzisiaj przed telewizorami, by obejrzeć próbę bicia rekordu świata w montowaniu szafy. Ale o tym za chwilę, na tablicy ukazało się oblicze głównego bohatera, nie zdradzimy na razie imienia, on to czytając "Brygadę mistrza Karhana" podjął postanowienie, że wykona 350% normy montowania szafy. Tłum widzów już czeką w napięciu, reflektor skierowany jest na wyjście z szatni ... Jeeeeest, jeeeeest!!! już wychodzi, to Krzysiu, ubrany jest w nowiutki granatowy waciak i takież spodnie, na nogach ma wyborne radzieckie walonki, na głowie beret z antenką, za nim idą pomocnicy, razem trzech, tak, to oni własnie podejmą dzisiaj próbę bicia rekodu świata w montażu szafy. Podeszli do stanowiska, Krzysiu ustawił asystentów, sprawdził pas, czy młotek jest na swoim miejscu, czy lekko wychodzi z pochwy, torba z gwoździami, tłum czeka w szalonym napięciu, jest strzał startera, proszę państwa, szalenstwo na trybunach, Krzysiu wyszarpuje młotek, pomocnicy rzucaję się do ...

    Eeee, tak też nie. Jeszcze raz.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Na parking wjechało czerwone Lamborghini Diablo. Drzwi uniosły się powoli, Krzysiu wysiadł, przeciągnął sie leniwie, spod czarnej koszulki widać było węzły mięśni. Na szyi połyskiwał gruby złoty łańcuch. Kilka długonogich, opalonych blondynek wysiadło z tylnego siedzenia, otoczyły Krzysia kręgiem i poprowadziły do środka.
      Krzysiu rozwalił się wygodnie na fotelu. jedna z blondynek podeszła, kręcąc biodrami, podała piwo. Krzysiu pociągnął łyk, klepnął ją w tyłek, aż klasnęło. "No, brać mi się za tę szafę, ale już" - warknął. Blondynki ubrane tylko w kuse fartuszki nieśpiesznie wyciagały narzędzia z czarnej skórzanej torby nabijanej ćwiekami. "Chodź no tu" - Krzysiu machnął ręką w stronę najbliższej - "zrobisz mi masaż". Rozparł sie jesszcze wygodnie, blondynka usiadła mu na kolanach, objęła kark, druga polerowała jego czarne pikolaki jedwabną chustką. "Cholera, chodźcie tu wszystkie, zostawcie tę pieprzoną szafę" - rzucił Krzysiu - "na drugi raz niech ją zrobią w sklepie, ja nie mam czasu na takie pierdoły". Blondynki podchodziły powoli zrzucając robocze ubrania. "Przynieście jeszcze jedno piwo" - dorzucił i ...

      Każdy może sobie napisać, co było dalej. Ja swoje wiem

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Brakuje jeszcze paru stylów, Krzysiu, dawaj, nieźle Ci idzie. Może jakiś Harleqiun?
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • sensor
          Senior
          • 02-2001
          • 817

          Krzysiu !!!

          Jak Ty zmieściłeś kilka blondynek na tylnym siedzeniu Lamborghini Diablo ? Anorektyczki jakieś czy co ?
          Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
          Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Sensor - wiem, Lamborghini Diablo nie ma tylnego siedzenia. Ale jakoś je musiałem zabrać

            Marusia - nie mam pojęcia, jak wygląda styl Harlequina. Na razie nic więcej nie wymyśliłem.

            A tak naprawdę - czy kogoś w ogóle interesuje, jak montowałem szafę? Mam wątpliwości ...

            Comment

            • sensor
              Senior
              • 02-2001
              • 817

              A więc to tak !!! One wcale nie siedziały na tylnym siedzeniu. One siedziały.......... KRZYSIU JAK TY TO ZROBIŁEŚ !!!
              Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
              Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                No wiesz, w moim wieku ma się już pewne doświadczenie. Zresztą co będę gadał ...

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  ten Lambo to wersja Custom-Made, ja mam takie Ferrari, ze wzgledu na długość, nie zmieścił mi się w kadrze.
                  Attached Files
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    Art i Krzysiu!
                    Jeśli kiedyś przyjedziecie do mnie to koniecznie waszymi bryczkami. Od razu będę dowartościowany towarzysko. Sam mam samochód 10 letni to chociaż błysnę znajomościami.

                    Comment

                    • Simon
                      † 1964-2008 Piwosz w Raju
                      • 02-2001
                      • 993

                      Art, ale Ty też nieźle wyszedłeś na zdjęciu
                      Simon

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        drogi Pieczarku, nie przejmuj się, ten mój też ma z dziesięć
                        lat oczywiście.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pieczarek - po namyśle stwierdziłem, że przyjadę do Ciebie swoim trabantem, żeby nie wzbudzać nadmiernego popłochu w miasteczku

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎