Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklepy internetowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Sklepy internetowe

    Jakie macie doświadczenie z kupowaniem piwa przez internet?
    Mieszkam w małym miasteczku i w związku z tym mam ograniczoną możliwość kupowania piwa Nie zawsze mam sposobność aby przejechać się do Wrocławia lub innego miasta. Przymierzam się w związku z tym do zakupu w sklepie internetowym (lub z wysyłką)
    Czy macie jakieś doświaczenia z tą formą kupowania? Czy możecie jakieś sklep polecić ?
    Czy może jakis sklep z opisywanych na forum prowadzi taką formę sprzedaży?
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Dawniej zamawiało się w sklepie Ciechana, Grudządza i chyba Czarnkowa (a może Fortuny; nie pamiętam). Całkiem to sprawnie kiedyś hulało. Ja kupowałem (już po uregulowaniu prawnym sprzedaży przez internet piwa) w Smaku Piwa oraz Piwa Swiata. Jak nie ma dostępu do klasycznych sklepów to można "łyknąć". Swojego czasu także Eryk z Begium's Best sprzedawał (choć raczej na zamówienie, niż przez sklep internetowy) piwa belgijskie, ale tam trzeba było zamówić więcej niż karton.

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      #3
      Ja przymierzam się do tego: http://www.minibrowarkoszalin.pl/sklep-kowal.
      Kiedyś sporo zamawiałem Czarnkowa i raz Grudziądz.Nigdy nie było problemu z przesyłką,dodatkowo zawsze dołączane były "suveniry".
      mb WOS

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4


        Ja tu się przymierzam
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #5
          Dyczkin, mieszkasz może z 80km od Wrocławia. Naprawdę opłaca Ci się zamawianie piwa ze strony, którą podałeś? Poza kilkoma sztukami z zagranicy nie ma tam nic ciekawego, czego byś nie dostał w tradycyjnych sklepach. Nie lepiej wybrać się raz w miesiącu na większe zakupy do Wrocławia?

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dyczkin, mieszkasz może z 80km od Wrocławia. Naprawdę opłaca Ci się zamawianie piwa ze strony, którą podałeś? Poza kilkoma sztukami z zagranicy nie ma tam nic ciekawego, czego byś nie dostał w tradycyjnych sklepach. Nie lepiej wybrać się raz w miesiącu na większe zakupy do Wrocławia?
            Nie uśmiecha mi się z plecakiem pełnym piwa wracać do domu.
            Samochodu ni mam
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • hewimetal
              Junior
              • 07-2011
              • 11

              #7
              No to Promil masz niezłe te tradycyjne sklepy u siebie, ja się cieszę że u mnie w tradycyjnym sklepie pojawia się Ciechan i Obolon

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hewimetal Wyświetlenie odpowiedzi
                No to Promil masz niezłe te tradycyjne sklepy u siebie, ja się cieszę że u mnie w tradycyjnym sklepie pojawia się Ciechan i Obolon
                Używając słowa "tradycyjne" miałem na myśli sklepy nie internetowe. Nie chodzi mi również o zwykły sklep spożywczy lub monopolowy. We Wrocławiu akurat można spotkać ciekawe sklepy z dobrym piwem.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie uśmiecha mi się z plecakiem pełnym piwa wracać do domu.
                  Twardym trzeba być! Niektórzy przewożą piwo samolotem, Ty wiesz jak pracownicy lotniska traktują bagaże? A plecak będziesz miał cały czas przy sobie, więc co to za problem?

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Poza kilkoma sztukami z zagranicy nie ma tam nic ciekawego, czego byś nie dostał w tradycyjnych sklepach.
                  Taa, tylko te ciekawsze zagraniczne są niedostępne... A już się napaliłem na portera z de Molen
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                    Twardym trzeba być! Niektórzy przewożą piwo samolotem, Ty wiesz jak pracownicy lotniska traktują bagaże? A plecak będziesz miał cały czas przy sobie, więc co to za problem?
                    Taa, sekciarstwo pełną gębą
                    W sobotę jadę do Poznania na kurs do Sensora, sprawdzę więc siłę mego grzbietu
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                      Twardym trzeba być! Niektórzy przewożą piwo samolotem, Ty wiesz jak pracownicy lotniska traktują bagaże?(...)
                      Polecam kondony od tonerów. Od kiedy stosuję takie zabezpieczenie, nic mi się jeszcze nie pobiło.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • zgroza
                        Senior
                        • 03-2008
                        • 3597

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                        Taa, sekciarstwo pełną gębą
                        W sobotę jadę do Poznania na kurs do Sensora, sprawdzę więc siłę mego grzbietu
                        Oj tam oj tam. Od czasu jak przywiozłem na zlot w Lwówku 20 butelek z Kopenhagi przez Pragę stopem narzekanie na brak transportu robi mniejsze wrażenie <skromność>
                        Lotna ekspozytura browaru

                        Też Was kocham.

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          #13
                          Nie w Brewerlandzie tylko w Piwonii zrobiłem zakupy i dziś, paczka dotarła do mnie w całości
                          Jest i Urbock
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tak na marginesie - ja generalnie widzę potrzebę powstania sklepu internetowego, w którym byłyby (w miarę stałym asortymencie) dostępne piwa z PINTY, AleBrowaru, Artezana, Widawy, etc. Na tę chwilę ja takiego sklepu nie znam. W Domu Piwa jest tylko PINTA. Piwonia byłaby OK, gdyby nie to, że przy wielu piwach jest wiecznie status "Oczekiwanie na dostawę". Nie wspominając już o sklepie BrewerLand, który zupełnie kuleje, jeśli chodzi o aktualizację stanów magazynowych (jakaż była moja radość, kiedy znalazłem na ich stronie "dostępnego" Kocoura Sumecka i wiele innych - wystarczył jeden telefon, żeby dowiedzieć się, że np. z rzeczonego Kocoura nie mają nic!). Widawy nie widziałem wysyłkowo nigdzie (a bardzo żałuję, bo po kilku wypitych zwierzakach ten browar rzemieślniczo-restauracyjny awansował w moim osobistym rankingu na pierwsze miejsce, przed AleBrowar i PINTĘ). Ale to jest pewnie temat na osobną, szerszą dyskusję, więc nie chciałbym siać fermentu w wątku Artezana.
                            AleBrowar będzie miał swój sklep. Nie wiem tylko czy internetowy
                            Widawa to browar restauracycyjny, cieszmy się, że w ogóle wysyłają piwa w świat
                            Wg mnie, nie ma takiej możliwości aby wszystkie te podmioty, wymienione przez Ciebie, można by spotkać w jednym miejscu.
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              Kolejność przypadkowa (a może googlowska):
                              1. Piwonia. Piwa z duszą
                              2. Piwoteka
                              3. Piwa świata
                              4. Piwosz
                              5. Piwa regionalne
                              6. Browarium
                              7. Smak Piwa
                              8. Piwa Regionalne (Dorpol)
                              9. Sklep on-line browaru Witnica


                              Coś jeszcze?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎