Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy Rowing Jacku o FCJP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karabach
    Senior
    • 09-2011
    • 163

    #16
    Jestem tego samego zdania.
    Rzeczpospolita Krakowska
    jak wychodze to tylko na pole

    Comment

    • karabach
      Senior
      • 09-2011
      • 163

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
      Ty naprawdę jesteś tak głupi czy tylko tak dla zgrywy trolujesz?

      Jest tu jakiś admin? Chyba czas tę dyskusję posłać gdzie jej miejsce...
      nie obrażaj mnie chłopaku bo ja tego nie czynie.
      Rzeczpospolita Krakowska
      jak wychodze to tylko na pole

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #18
        No niestety, temat się pewnie rozwinie, bo administracja na urlopie. Ja nie mam uprawnień do posprzątania w tym temacie.

        Karabach - ty mnie nie zawstydzaj, bo nie o to tu chodzi, tylko zacznij w końcu pisać zdania z dużej litery.

        Do wszystkich pozostałych - gdybyście powstrzymali nieco języki, nie obrzucali się błotem, to nie byłoby tego zbędnego trollowania, który jest gorszy od "brzydkiego" pisania.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • karabach
          Senior
          • 09-2011
          • 163

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          No niestety, temat się pewnie rozwinie, bo administracja na urlopie. Ja nie mam uprawnień do posprzątania w tym temacie.

          Karabach - ty mnie nie zawstydzaj, bo nie o to tu chodzi, tylko zacznij w końcu pisać zdania z dużej litery.

          Do wszystkich pozostałych - gdybyście powstrzymali nieco języki, nie obrzucali się błotem, to nie byłoby tego zbędnego trollowania, który jest gorszy od "brzydkiego" pisania.
          piszę z małej bo takie już moje i pogdzić się z tym musicie
          przepraszam jeżeli kogoś uraziłem,chciałem tylko coś komuś uświadomić.
          ta dyskusja nie powinna mieć miejsca ale nie ja ją zapoczątkowałem.
          szanujmy sieę wzajemnie bo jak my tego nie będziemy robić to kto...
          Rzeczpospolita Krakowska
          jak wychodze to tylko na pole

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
            nie obrażaj mnie chłopaku bo ja tego nie czynie.
            Owszem obrażasz mnie, bo próbujesz ze mnie robić idiotę.
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • tomolek
              Hophead
              • 05-2006
              • 1752

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
              piszę z małej bo takie już moje i pogdzić się z tym musicie
              A ja Cie będę obrażał bo "takie już moje" (WTF?) i pogodzić się z tym musisz. To też Ci będzie pasować?
              Pisanie zgodnie z zasadami to wyraz szacunku dla ojczystego języka i dla czytających.
              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
                piszę z małej bo takie już moje i pogdzić się z tym musicie
                Bynajmniej. Ty musisz się pogodzić z prawidłowym używaniem dużych liter. Takie są tu zasady.
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
                szanujmy sieę wzajemnie bo jak my tego nie będziemy robić to kto...
                Zacznij więc od szanowania wszystkich użytkowników i zastosuj się do obowiązujących na forum reguł.
                Last edited by delvish; 15-07-2012, 20:06.
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • karabach
                  Senior
                  • 09-2011
                  • 163

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Owszem obrażasz mnie, bo próbujesz ze mnie robić idiotę.
                  niczego nie próbuję, jedyne co miałem na myśli to to że nikt z Nas nie jest idealny i każdy ma jakieś mniejsze lub większe wady A CO ZA TYM IDZIE WYPOWIEDZI KAŻDEGO Z NAS MOGĄ WYGLĄDAĆ INACZEJ.
                  jeżeli poczułeś się dotknięty jakąkolwiek z moich wypowiedzi to przepraszam Cie.
                  Rzeczpospolita Krakowska
                  jak wychodze to tylko na pole

                  Comment

                  • tomolek
                    Hophead
                    • 05-2006
                    • 1752

                    #24
                    Dobra dajmy już spokój, wieczór taki ładny...

                    Wróci administracja to posprząta, ja z mojej strony przepraszam za zaśmiecanie forum.
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • karabach
                      Senior
                      • 09-2011
                      • 163

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                      A ja Cie będę obrażał bo "takie już moje" (WTF?) i pogodzić się z tym musisz. To też Ci będzie pasować?
                      Pisanie zgodnie z zasadami to wyraz szacunku dla ojczystego języka i dla czytających.
                      żeby tak wszyscy szanowali ojczyznę na co dzień a nie tylko przed monitorem...

                      coś na temat wiem panowie.
                      Rzeczpospolita Krakowska
                      jak wychodze to tylko na pole

                      Comment

                      • karabach
                        Senior
                        • 09-2011
                        • 163

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                        Bynajmniej. Ty musisz się pogodzić z prawidłowym używaniem dużych liter. Takie są tu zasady.

                        Zacznij więc od szanowania wszystkich użytkowników i zastosuj się do obowiązujących na forum reguł.
                        i kto to mówi, hipokryta bez zasad
                        Rzeczpospolita Krakowska
                        jak wychodze to tylko na pole

                        Comment


                        • #27
                          Widzę że konwersacja się rozwinęła proponuje zluzowanie atmosfery.Po co się sprzeczać, zaczęło się ode mnie więc proponuje zaprzestać,postaram się w innych postach o lepszą składnie jak i wypowiedzi...po co po sobie jezdzić kto lepszy w polszczyznie a kto gorszy prawie jak w piaskownicy...Nie mam u siebie na komputerze co niektórych polskich znaków więc wybaczcie.Ja uważam sprzeczkę za zakończoną.
                          Last edited by Gość; 16-07-2012, 07:51.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ra86dek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie mam u siebie na komputerze co niektórych polskich znaków więc wybaczcie.Ja uważam sprzeczkę za zakończoną.
                            Spacji też nie masz?

                            Przy okazji (nie dotyczy to cytowanego), czy wy też zauważyliście dziwną manierę, która rozpleniła się nie tylko na tym forum? Coraz więcej osób robi spację przed przecinkiem albo kropką, zamiast po nich. Nie wiem co o tym myśleć, ale zauważam od mniej więcej roku takie pisanie. Wcześniej tego nie było. O co tu chodzi?
                            Last edited by Pendragon; 16-07-2012, 09:12.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment


                            • #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Spacji też nie masz?

                              Przy okazji (nie dotyczy to cytowanego), czy wy też zauważyliście dziwną manierę, która rozpleniła się nie tylko na tym forum? Coraz więcej osób robi spację przed przecinkiem albo kropką, zamiast po nich. Nie wiem co o tym myśleć, ale zauważam od mniej więcej roku takie pisanie. Wcześniej tego nie było. O co tu chodzi?
                              Proponuje założyć na forum kółko polonistyczne i będzie spokój.

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ra86dek Wyświetlenie odpowiedzi
                                Proponuje założyć na forum kółko polonistyczne i będzie spokój.
                                Jesteś nowy na forum więc proponuje się nie cwaniaczyć tylko zapoznać z regułami tu panującymi.

                                Na browar.bizie działa FCJP, więc wszelkie niechlujstwo będzie tępione. Jeżeli nie podoba ci się, droga wolna, nikt cię tu siłą nie trzyma.

                                Jak przychodzisz do knajpy i przysiadasz się do kogoś do stolika to też zaczynasz od awanturowania się?
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎