Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piję Stronga Jabłonowo - dobre ale jak bardzo niezdrowe?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pianek
    Junior
    • 10-2014
    • 21

    #46
    Vanpur Imperator?

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pianek Wyświetlenie odpowiedzi
      Pytanie tylko czy Jabłonowo to gó***o? Stąd moje pytania i odpowiedzi na jego temat. Dla mnie to faworyt smakowy + jeszcze cena. Tak jak wspominałem Jabłonowo piję dla smaku + zero bólu głowy. Tanie nie oznacza widać złe.
      Nadal nie pojąłeś, że piwo typu "superstrong" to na tym forum powód do kpin?

      Piwo takie NIE MA ŻADNYCH walorów poza jednym - szybkie i skuteczne nawalenie się. Nie ma ani smaku godnego uwagi, ani zalet zdrowotnych. To możliwie tani w produkcji wyrób, adresowany do osób, które smakiem nie zawracają sobie głowy, a potrzebują szybko i tanio zaprószyć sobie łeb. Jesli pijesz to piwo "dla smaku", to jesteś ewenementem na skalę krajową - nawet jeśli ktoś z forumowiczów to pije, to i tak się nie przyzna.

      dobrym zamiennimiek tego piwa jest każdy jasny lager o zawartości alkoholu ok. 8% - są jednakowo wyprane ze smaku i innych atrakcji. Nawet szata graficzna jest charakterystycznie prymitywna.

      Comment

      • Pianek
        Junior
        • 10-2014
        • 21

        #48
        Dzięki za komplement o skali krajowej. Droższe i "lepsze" piłem - bo od takich zacząłem. Kończę widać ekonomicznie. Kpiny czuję, ale czy warto sobie zawracać nimi głowę skoro oceniający piją Imperatory?

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #49
          Może nie warto, ale czy warto się natarczywie dopytywać, skoro widac, że nikt nie zamierza poważnie odpowiedzieć?

          Comment

          • Dukat_WSI
            Senior
            • 03-2015
            • 781

            #50
            Próbowałem kiedyś wypić czarne Faxe i nie dało się - nuty alkoholowe były tragiczne.

            Comment

            • borat1979
              Member
              • 12-2014
              • 39

              #51
              To Jabłonowo to typowe piwo dla meneli. Nie wiem jak taki syf może komukolwiek smakować.
              https://instagram.com/norbertmaksymiuk.pl/

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎