Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

brutalna komercja którą praktykuje BROWAR. BIZ

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RolandPolska
    Member
    • 04-2011
    • 30

    brutalna komercja którą praktykuje BROWAR. BIZ

    Admin: pozwoliłem sobie wydzielić z wątku o którymś z kieleckich lokali, bo zaiste to ciekawe

    Cieszy mnie, że Kielce pomału z pustyni stają się zalążkiem roślinnym. Ale, no właśnie to ale, a tych, ale byłoby pisania do usranej śmierci. Ale jako osoba pogodna i zawsze i wszędzie widząca plusy dodatnie, jestem za, każdej inicjatywie piwnej, piwowarskiej w mym ukochanym mieście. A czas pokaże, czy za rok w tym lokalu napijemy się piwa, prawdziwego piwa. A tak pozwolę sobie w tym poście na odrobinę prywaty. Szanowny lechu-kielce. Do Żywca nie jeżdżę od paru lat, gdy z Żywca zrobiono pod znakiem ŻYWIEC spęd by wydoić od nas kolekcjonerów, ostatnie pieniądze. Ja pamiętam pierwsze zloty, bez brutalnej komercji którą praktykuje BROWAR. BIZ. Ja i całe środowisko kieleckie bojkotuje tą imprezę od paru lat.
    Last edited by ART; 09-06-2015, 12:14.
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RolandPolska Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja pamiętam pierwsze zloty, bez brutalnej komercji którą praktykuje BROWAR. BIZ.
    Czy ja dobrze zrozumiałem, że browar.biz praktykuje brutalną komercję ?
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • RolandPolska
      Member
      • 04-2011
      • 30

      #3
      Browar. biz. A nie ?! A co robi w Żywcu jeszcze Browamator ?! Brutalna komercja, na którą ja się nie godzę. Dziwię się, że jeszcze Żywiec to tolerował, choć były sytuacje podbramkowe, o których wie Grzesiu Zwierzyna. Bo bez powodu Żywiec chciał , chce, ucieknie od utożsamiania się z tymi, komercyjnymi, wygłupami.

      Comment

      • RolandPolska
        Member
        • 04-2011
        • 30

        #4
        Aleja piw w Żywcu. Kto tam wystawia ?! Myślicie, że browar Żywiec ?! To wyprowadzę was z błędu. Nie browar Żywiec. Jak zawsze, tradycyjnie zostanę za chwilę zbanowany, ale prawda się obroni. A mnie to, anim nie grzeje (to forum) ani nie ziębi. A prawda nas wyzwoli. Chętnie podejmę merytoryczną dyskusję w temacie BIROFILII. I nie boję się niczego. Na dowód tego podaję swój numer telefonu i adres mailowy. Roland Wilczak - 888 77 66 66. e-mail-roland.wilczak@op.pl

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RolandPolska Wyświetlenie odpowiedzi
          Browar. biz. A nie ?! .
          Podasz jakiś konkretny przykład tej brutalnej komercji ?
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • lechu-kielce
            Senior
            • 12-2005
            • 278

            #6
            Kolego Rolandzie to że Żywiec zmienił Giełdę na Festiwal nie oznacza że kolekcjonerzy za tym ''poszli'',wszyscy kumaci birofile cały czas przyjeżdżają i robią swoje,na szczęście w tym roku wraca nazwa Międzynarodowa Giełda Birofiliów więc śmiało możesz przyjechać i cieszyć się giełdą.Ja i paru kolegów będziemy jak co roku.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23793

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RolandPolska Wyświetlenie odpowiedzi
              Admin: pozwoliłem sobie wydzielić z wątku o którymś z kieleckich lokali, bo zaiste to ciekawe

              Cieszy mnie, że Kielce pomału z pustyni stają się zalążkiem roślinnym. Ale, no właśnie to ale, a tych, ale byłoby pisania do usranej śmierci. Ale jako osoba pogodna i zawsze i wszędzie widząca plusy dodatnie, jestem za, każdej inicjatywie piwnej, piwowarskiej w mym ukochanym mieście. A czas pokaże, czy za rok w tym lokalu napijemy się piwa, prawdziwego piwa. A tak pozwolę sobie w tym poście na odrobinę prywaty. Szanowny lechu-kielce. Do Żywca nie jeżdżę od paru lat, gdy z Żywca zrobiono pod znakiem ŻYWIEC spęd by wydoić od nas kolekcjonerów, ostatnie pieniądze. Ja pamiętam pierwsze zloty, bez brutalnej komercji którą praktykuje BROWAR. BIZ. Ja i całe środowisko kieleckie bojkotuje tą imprezę od paru lat.
              Jakieś niezdrowe emocje panują w tych Kielcach. Co wątek z opisem jakiegoś piwnego miejsca to pojawiają się jakieś smęcenia od czapy
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                #8
                Tytuł wątku cudny, idealny na motyw koszulkowy
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  #9
                  To hejterzy z Radomia, opłacani 2 złote za każdy wpis.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #10
                    To "wilk", nie pamiętam czy na tym forum "wilkował" ale na wędkarskim, na którym bywam, od takiego nicka zaczął swą karierę i tak go nazywamy. Chłopina jak feniks co chwilę się pojawia w nowym wcieleniu ale co poniektórzy po dwóch wpisach potrafią zgadnąć, że to on. Choć jest jedna różnica, wędkarski "wilk" jest z Łodzi.

                    Dzięki ART za temat, wyśmienity dodatek do poobiedniej kawy
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RolandPolska Wyświetlenie odpowiedzi
                      Browar. biz. A nie ?! A co robi w Żywcu jeszcze Browamator ?! Brutalna komercja, na którą ja się nie godzę. Dziwię się, że jeszcze Żywiec to tolerował, choć były sytuacje podbramkowe, o których wie Grzesiu Zwierzyna. Bo bez powodu Żywiec chciał , chce, ucieknie od utożsamiania się z tymi, komercyjnymi, wygłupami.
                      A co Browar.biz ma wspólnego z Browamatorem, no i z imprezą w Żywcu
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #12
                        Jakaś nie kumata Gośka jesteś . Browarbizowy hejt bywa w Żywcu
                        Last edited by anteks; 09-06-2015, 14:47.
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • zgoda
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 3516

                          #13
                          Teraz to dopiero będzie bywać, jak tylko giełda została.
                          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                          Comment

                          • RolandPolska
                            Member
                            • 04-2011
                            • 30

                            #14
                            Napisałem o sytuacji panującej od paru lat podczas Birofilii a Wielcy forumowi znawcy tematu piszą, by tylko pisać, bez tematu, bez celu i chui wie po co. By dyskutować, to należy posiadać elementarną umiejętność czytania ze zrozumieniem. A tej umiejętności wielu z was brakuje. Gdybyście zrozumieli o czym pisałem wcześniej, to dialog byłby bardzo prosty. RolandPolska.

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2837

                              #15
                              Zadałem Ci proste pytanie, doczekam się odpowiedzi ?
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎