Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

brutalna komercja którą praktykuje BROWAR. BIZ

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RolandPolska Wyświetlenie odpowiedzi
    Wszyscy piwowarzy domowi znają temat. Ustalone z góry kto ma wygrać. Co bardziej z punktu marketingowego będzie korzystniejsze dla browaru. A kto m.in. jest w komisji konkursowej ?! Bo wszyscy wiemy o produkcji zwycięskiego piwa. O rozliczeniach finansowych. Aleja piw. Kto na tym zarabia ?! To tak preoste pytania, na które ja nie muszę już odpowiadać. RolandPolska.
    Zdajesz sobie, że masz poważny problem? A raczej, na pewno nie zdajesz, bo chorzy ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Nie żartując, a martwiąc się o Ciebie, radzę poproś kogoś z rodziny aby udał się z Tobą do lekarza.

    ps. Jeżeli, nie chorując, poważnie sugerujesz, że ART czy browar.biz zarabia na Alei Piw, czy konkursie piw, to...patrz to co napisałem powyżej (o ile umiesz czytać ze zrozumieniem).
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #32
      Arcie, jesteś d.. a nie kolega. Przez ostatnie dziesięć lat nie pisnąłeś słowa o zwycięskiej kategorii i warzyłem nie te co trzeba
      Dzięki Antoni za otwarcie mi oczu
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • gimb-rinus
        PremiumUżytkownik
        • 03-2015
        • 17

        #33
        blablablablablabla

        temat do zamknięcia imo, z gościem jest ewidentnie coś nie tak.

        gimbirinusPolska

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RolandPolska Wyświetlenie odpowiedzi
          K[..] Zamknąłem usta wielkim znawcom tematu, którym zabrakło argumentów. A zacznie się pisanina nic nie wnosząca do tematu. Gdy brak argumentów, szuka się zastępczego tematu. RolandPolska.
          Jedynym ratunkiem przed Beerokracją są JOWy......
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • RolandPolska
            Member
            • 04-2011
            • 30

            #35
            Temat wzbudził duże zainteresowanie. Ale w większości forumowych trolli, którzy piszą dla samego pisania. Nic na temat. Co nie ma na tym forum ani jednej osoby, która podjęła by merytoryczną dyskusję ?! RolandPolska.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #36
              Zgłaszam do zamknięcia. Rozumiem wolność wypowiedzi, ale takich na takie banialuki szkoda miejsca na b.biz

              Comment

              • RolandPolska
                Member
                • 04-2011
                • 30

                #37
                Odpowiedzi w rodzaju, banialuki, blablabla, do mnie nie docierają. Proszę o odpowiedzi, co nie jest prawdą. Bo prawdą jest wszystko co napisałem. Tylko do forumowych trolli to nigdy nie dotrze. Bo głową muru, zmowy milczenia, nie przebiję, nawet po paru własnych piwach. Szkoda mojego cennego czasu. RolandPolska.

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RolandPolska Wyświetlenie odpowiedzi
                  Temat wzbudził duże zainteresowanie. Ale w większości forumowych trolli, którzy piszą dla samego pisania. Nic na temat. Co nie ma na tym forum ani jednej osoby, która podjęła by merytoryczną dyskusję ?! RolandPolska.
                  Nie ma, już możesz się przenieść na jakieś inne forum.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • RolandPolska
                    Member
                    • 04-2011
                    • 30

                    #39
                    A co ty, CBŚ razem wzięty z CBA ?! Decydować o czymś, czy o kimś to możesz we własnej zagrodzie. A tu będę do puki, sam z tego forum nie zrezygnuję. RolandPolska.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #40
                      Utwierdzę Cię w przekonaniu o teorii spiskowej i zamykam Ci usta! O!
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎