Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zestaw imprezowy nr.1

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
    (...) Chociaż słyszałem, że podobno są ludzie którzy potrafią się świetnie bawić przy dwóch piwach albo wogóle bez alkoholu. Ale tacy ludzie sa jak kosmici - wszyscy o nich słyszeli ale nikt ich nie widział.
    Dobra, możesz do mnie mówić "ITI"

    Ja już od dawna imprezuję własnie przy 2-3 piwkach, lub piwko + ze dwie seteczki i to max, nawet ostatnio na imprze wypiłem aż całe 3 piwa b/a

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Przynudzacie że hej. Ja na imprezach licealnych łoiłem wódę i jabole, wy też pewnie święci nie byliście ani nie jesteście. Nie tak dawno Becik pisał, że mu czasem cała Żołądkowa Gorzka wejdzie, a Seta na zlocie w Zwierzyńcu bez udziału wódki miał dobrze pod deklem, więc nie udawajcie tu, chłopaki, PARP-owców, bo i tak nie uwierzę.
    EEEE, no stary, za liceum to ja mialem apogeum, no i kilka lat po. Oczywiście, że święty nie byłem.
    Jednak od tamtej pory jestem wręcz antyalkoholowy, swoje już w zyciu wypiłem; teraz tylko dla smaczku, piwko jak podejdzie, lub kielonek dwa. Rzadko bo rzadko ale nie ukrywam, że zdarza się jakieś pół literka na wieczór ale to tylko wtedy gdy jestem w domu i łóżko blisko Sama perspektywa dnia następnego jest dla mnie już wystarczającym odstraszaczem
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #17
      zatem, becik, nie zniechęcaj tych, którzy szczyty wciąż widzą przed sobą strzeliste. zresztą i tak nie zniechęcisz.
      veni, emi, bibi

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
        zatem, becik, nie zniechęcaj tych, którzy szczyty wciąż widzą przed sobą strzeliste. zresztą i tak nie zniechęcisz.
        A wskaż mi miejsce gdzie kogolwiek zniechęcałem, stwierdzam jedynie, że żeby impreza była znakomita to nie ważna dla mnie jest ilość alkoholu, KTÓRA DLA INNYCH JEST WAŻNA, ale wystarczy jedynie doborowe towarzystwo i sam humor, wtedy nawet i przy kawie mozna się swietnie bawić. Tylko to miałem do powiedzenia.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • noodles
          Senior
          • 09-2005
          • 700

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          ale wystarczy jedynie doborowe towarzystwo i sam humor, wtedy nawet i przy kawie mozna się swietnie bawić
          Może i można bawić się przy kawie, bez alkoholu. Nie wiem bo nigdy nie próbowałem. A tak na poważnie to wyluzuj Becik bo tu wszyscy robią sobie jaja.
          Moja kolekcja podstawek

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
            Może i można bawić się przy kawie, bez alkoholu. Nie wiem bo nigdy nie próbowałem. A tak na poważnie to wyluzuj Becik bo tu wszyscy robią sobie jaja.

            Ależ ja jestem wyluzowany cały czas
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #21
              Niemożliwe, bez alkoholu?!

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Niemożliwe, bez alkoholu?!
                nie tylko alkohol luzuje
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Qbric
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 427

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  nie tylko alkohol luzuje
                  No fakt, jeszcze narkotyki
                  Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qbric Wyświetlenie odpowiedzi
                    No fakt, jeszcze narkotyki
                    mhmmm, w zależności co jest Twoim "narkotykiem"
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #25
                      Nooo, dobrze pamiętam ten opis ablucji w Kąpielowym z Bossa.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nooo, dobrze pamiętam ten opis ablucji w Kąpielowym z Bossa.
                        Proszę nie mylić ablucji z degustacją i opisem piwa
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Snus
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 128

                          #27
                          W związku z pojawiającymi się stwierdzeniami że na trzeźwo sie nie da bawić, chciałbym gorąco zaprotestować w imieniu bawiących sie czasem na trzeźwo i poinformować szanownych forumowiczów że bez alkoholu da się bawić!

                          Pod warunkiem że reszta się alkoholizuje...

                          Tested osobiście!!!
                          Do piwka zamiast papieroska - www.snus.pl

                          Comment

                          • Snus
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 128

                            #28
                            Zestaw "mały hardkor" na samotny łykendowy wieczór

                            Użyte do obejrzenia przypadkowo znalezionego filmu "Idiocracy".
                            Film zrobił koleś od Beavisa i Buttheda, polecam wapniakom takim jak ja.
                            Attached Files
                            Do piwka zamiast papieroska - www.snus.pl

                            Comment

                            • noodles
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 700

                              #29
                              Pewnie tym pytaniem wyjdę na ignoranta ale co tam... Co to jest to okrągłe, czerwone z napisem "Laki Strajk" ?
                              Moja kolekcja podstawek

                              Comment

                              • Snus
                                Senior
                                • 03-2008
                                • 128

                                #30
                                snus, to mało znane, taki tytoń bezdymny, szwedzki wynalazek
                                Last edited by Snus; 12-03-2010, 23:52.
                                Do piwka zamiast papieroska - www.snus.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎