Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chemicznie utrwalone

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie jestem sekretarzem Jakubiaka. Za to muszę być niezłym bystrzakiem, skoro w odróżnieniu od ciebie uważniej czytam odpowiedzi na zadawane tu pytania, potrafię odnaleźć w internecie informacje do czego służy E202 i czy dodawany jest do piw Ciechana.
    Na swoje wątpliwości dostałeś już odpowiedzi, a resztę mógłbyś doczytać sobie w internecie, książkach itp. Twoje dalsze posty świadczą albo o problemach z logicznym łączeniem faktów i informacji, albo o celowym działaniu w złej woli i pieniactwie.
    Skoro jesteś taki "bystrzak" wskaż źródło, według którego E202 może być stosowane jako środek dezynfekujący. Pięć minut powinno ci wystarczyć.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Widzę, że niektórym słoneczko dziś mocno dało się we znaki.
      Last edited by Pendragon; 02-08-2012, 17:40.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
        Skoro jesteś taki "bystrzak" wskaż źródło, według którego E202 może być stosowane jako środek dezynfekujący. Pięć minut powinno ci wystarczyć.
        A po co mam tego szukać? Bo ty tego chcesz?
        Dostałeś odpowiedź, że Ciechan nie dodaje E202 do piwa. Jeśli w to nie wierzysz, to udowodnij, że browar nie przestrzega prawa odnośnie dodatków E i skończ to śmieszne trolowanie.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • hasintus
          Senior
          • 07-2006
          • 850

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie jestem sekretarzem Jakubiaka. Za to muszę być niezłym bystrzakiem, skoro w odróżnieniu od ciebie uważniej czytam odpowiedzi na zadawane tu pytania, potrafię odnaleźć w internecie informacje do czego służy E202 i czy dodawany jest do piw Ciechana.
          Na swoje wątpliwości dostałeś już odpowiedzi, a resztę mógłbyś doczytać sobie w internecie, książkach itp. Twoje dalsze posty świadczą albo o problemach z logicznym łączeniem faktów i informacji, albo o celowym działaniu w złej woli i pieniactwie.
          Kolego czy Ty czytasz czasami to co piszesz? Czy najpierw piszesz, a potem myślisz?

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            Czytam trzy razy, a myślę pięć razy. Kolejne pytania odnośnie mojej osoby zadawaj na PW, a tu skup się na temacie dyskusji i postaraj się na przyszłość być bardziej merytorycznym.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • darko
              Senior
              • 06-2003
              • 2078

              No dobra, nie podałeś źródła, na które się powołujesz. Ja w tym czasie zrobiłem i zjadłem placki ziemniaczane .

              Nie jesteś "bystrzakiem", jesteś zerem.

              Comment

              • blaha
                Junior
                • 05-2009
                • 15

                No dobra, ale skoro browar kupuje x kg substancji, która nijak się do odkażania nie nadaje i nie dosypuje jej do piwa to mi- jako konsumentowi- rodzi się pytanie: co się z tym środkiem dzieje?

                Comment

                • volodos
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 717

                  A skąd ku..a wiesz, że kupuje? Jesteś tego pewien?

                  Comment

                  • darko
                    Senior
                    • 06-2003
                    • 2078

                    Przecież Pan Jakubiak napisał, że stosuje do dezynfekcji. To znaczy, że ma go w browarze, czyli musiał go jakoś zdobyć...

                    Comment

                    • blaha
                      Junior
                      • 05-2009
                      • 15

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                      Sorbinian sodu używany jest do dezynfekcji linii .
                      Czyli kupuje, bo napisał wyraźnie, że dezynfekuje nim linię. Tylko, że to bez sensu.

                      Comment

                      • hasintus
                        Senior
                        • 07-2006
                        • 850

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
                        A skąd ku..a wiesz, że kupuje? Jesteś tego pewien?
                        Jak przedstawiciel podaje, że używa tego do dezynfekcji to chyba się rozumie, że to kupuje, a nie ku..a kradnie.

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                          No dobra, nie podałeś źródła
                          Bo mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na idiotyczne pytania trola internetowego, w dodatku nic nie wnoszące do tematu.
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blaha Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czyli kupuje, bo napisał wyraźnie, że dezynfekuje nim linię. Tylko, że to bez sensu.
                          Równie dobrze mógł użyć słowa "dezynfekcja" w znaczeniu czyszczenia. Lub E202 dodaje do środków dezynfekujących. Może nawet używa tego do solenia obiadu, po co wam ta wiedza?
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • blaha
                            Junior
                            • 05-2009
                            • 15

                            Sól drogowa w kiełbaskach też Ci nie przeszkadza?
                            Pewnie nikogo nie zabije, ale warto byłoby wiedzieć...
                            Last edited by blaha; 02-08-2012, 18:29.

                            Comment

                            • hasintus
                              Senior
                              • 07-2006
                              • 850

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bo mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na idiotyczne pytania trola internetowego, w dodatku nic nie wnoszące do tematu.

                              Równie dobrze mógł użyć słowa "dezynfekcja" w znaczeniu czyszczenia. Lub E202 dodaje do środków dezynfekujących. Może nawet używa tego do solenia obiadu, po co wam ta wiedza?
                              Nie rozumiem dlaczego koniecznie chcesz uciąć ten wątek. Jeżeli ta wiedza jest Ci do niczego nie potrzebna to dlaczego się w tym temacie wypowiadasz i wyzywasz innych od trolli. Jak widać kilka osób chciałoby wiedzieć do końca po co w browarze te substancje.

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blaha Wyświetlenie odpowiedzi
                                Sól drogowa w kiełbaskach też Ci nie przeszkadza?
                                Jeżeli zapewnienie p.Jakubiaka oraz obowiązujące prawo w postaci tego rozporządzenia (art. 23, pkt. 1, podpunkt a):
                                http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/...016:01:PL:HTML
                                nie dociera do ciebie, to masz problem ze sobą.
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jak widać kilka osób chciałoby wiedzieć do końca po co w browarze te substancje.
                                Czy tylko ja przeczytałem dziś publiczne zaproszenie p.Jakubiaka do osobistej wizyty w browarze i zapoznania się z procesem produkcyjnym z bliska?
                                Last edited by chemmobile; 02-08-2012, 18:41.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎