Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tenczynek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Tenczynek

    Czy ta firma jeszcze istnieje, ktoś coś wie?
    Właśnie kończę ostatnią butelkę ichniego soku (do rozcieńczenia), który uważam za najlepszy na rynku. Niestety od roku albo więcej nie do dostania u mnie. Wcześniej bywał (sporadycznie, ale jednak) w Netto.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #2
    Ostatnio konsumowałem tej firmy dżem oraz ogórki konserwowe.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Świeży zakup, czy z zapasów? Rozumiem, że kupowane gdzieś w Gdyni?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10836

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Świeży zakup, czy z zapasów? Rozumiem, że kupowane gdzieś w Gdyni?
        Szukaj w marketach Real oraz delikatesach Bomi.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Ok, dzięki za namiar, przy najbliższej okazji poszukam.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #6
            Na południu tego mnóstwo. Jak będziesz wybierał się do Omerty albo Strefy to przy okazji zrobisz zakupy spokojnie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Dobra wiadomość. Że istnieją. Zła, że tak trudno dostępni są na północy. Dzięki!

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy ta firma jeszcze istnieje, ktoś coś wie?
                Właśnie kończę ostatnią butelkę ichniego soku (do rozcieńczenia), który uważam za najlepszy na rynku. Niestety od roku albo więcej nie do dostania u mnie. Wcześniej bywał (sporadycznie, ale jednak) w Netto.
                Syropy z Tenczynka to konkurencja mojej firmy, więc pozwolę sobie zabrać głos.
                Rok temu firmę Tenczynek kupiła spółka Makarony Polskie (właściciel np. marki Stoczek).
                Wyroby pod marką Tenczynek zniknęły na jakiś czas z rynku, potem powróciły w wyższych nieco cenach (np. syropy zdrożały nawet o 1zł). Wszyscy przedstawiciele handlowi zostali zwolnieni, ale potem duża ich część została zatrudniona u nowego właściciela. Produkcja wyrobów została przeniesiona z Małopolski do Stoczka Łukowskiego. Podobno część produkcji została zlecona innym firmom.

                PS. Najlepsze na rynku są wyroby innej firmy Na następnym Zlocie zostaniesz obdarowany nimi przeze mnie i będziesz je pił przez następne pół roku

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Dobra, możesz mnie skorumpować na PW
                  Informacją o konkurencji oczywiście.
                  Last edited by Pendragon; 13-01-2012, 16:40.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • LeoxxX
                    Senior
                    • 03-2010
                    • 224

                    #10
                    Czemu na PW? A co złego w napisaniu tu oficjalnie? Skoro dobre i polskie to trzeba chwalić!

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10737

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czy ta firma jeszcze istnieje, ktoś coś wie?
                      Właśnie kończę ostatnią butelkę ichniego soku (do rozcieńczenia), który uważam za najlepszy na rynku. Niestety od roku albo więcej nie do dostania u mnie. Wcześniej bywał (sporadycznie, ale jednak) w Netto.
                      Widziałem dzisiaj w Intermarche
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LeoxxX Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czemu na PW? A co złego w napisaniu tu oficjalnie? Skoro dobre i polskie to trzeba chwalić!
                        Właśnie. Pracuję w firmie Victoria Cymes z Wałcza. Dla bywalców Zlotów i giełd to nie tajemnica, bo często pojawiam się na nich firmowym autem.
                        Dzięki tej firmie poznałem też dobre piwo, bo do Wałcza jeżdżę zazwyczaj przez Czarnków.
                        Jest też jeden minus. Kilka lat temu, z jednej z takich wycieczek przywiozłem po kracie Noteckiego dla kilku chłopaków z forum. Jednym z nich był silvian. Do dzisiaj się nie odczepił

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          No dobra, to mi powiedz Promil w jakich sieciach dostane Twoje soki?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            #14
                            Bomi, wybrane Tesco, Auchan, Delima, Alma, wybrany asortyment Piotr i Paweł, Selgros.

                            Comment

                            • LeoxxX
                              Senior
                              • 03-2010
                              • 224

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Właśnie. Pracuję w firmie Victoria Cymes z Wałcza.

                              Bardzo dobre Rzeczywiście wartko kupić. Dzięki Tobie kupiłem jeden Możesz dopisać do swojego utargu ^^

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎