Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tenczynek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    No może pokręciłem proporcję i te 60% to pewnie była liczba dotycząca ilości soku zagęszczonego suma sumarum.
    Teraz widzę, że jednak mogłem spokojnie kupić ten syrop z aronią, bo teraz popijam napój pokolorowany cytuję "karmelem amoniakalno-siarczynowym"...

    No to jaki syrop proponujecie? Promil, sorry, ale póki nie postarasz się o dostepność twoich wyrobów w mniejszych sieciach, typu Społem, Lewiatan i inne, których nazw nawet nie znam, to nie mam szans na spróbowanie. No chyba, że pojadę do Gdańska czy innego Tczewa. No ale tu chodzi o codzienną dostępność, a nie od święta.
    Wystarczy przestudiować skład. Jak coś składa się głównie z wody i cukru to nie może być dobre. O co w ogóle chodzi z tym syropem, nie możesz pić zwykłego soku albo piwa ?
    Poszukaj w sklepach ze "zdrową" żywnością, albo na półkach "ekologicznych" w marketach.

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #32
      Ja jeżdżę, po Zagłębiu i Śląsku. Pomorze to nie mój rewir.
      Jeśli chodzi o jakość to na podobnym poziomie są 4 firmy (alfabetycznie): Herbapol, Łowicz, Paola, Victoria Cymes. Pojemność butelki zbliżona u wszystkich (przedział 420ml-440ml).
      Cenowo różnią się w zależności od aktualnej promocji w danej placówce.
      Kup po prostu po 1 sztuce z każdej firmy i sam wybierz, który syrop najbardziej Ci smakuje.

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
        Wystarczy przestudiować skład. Jak coś składa się głównie z wody i cukru to nie może być dobre. O co w ogóle chodzi z tym syropem, nie możesz pić zwykłego soku albo piwa ?
        Poszukaj w sklepach ze "zdrową" żywnością, albo na półkach "ekologicznych" w marketach.
        Może Pendi szuka syropu do piwa

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
          O co w ogóle chodzi z tym syropem, nie możesz pić zwykłego soku albo piwa ?
          Chodzi o to, że oprócz piwa pijam także mineralkę, którą od czasu do czasu lubię "dosmaczyć". Pijałem czystą mineralną do czasu kupienia w Netto syropu z Tenczynka. Bardzo mi to zasmakowało, przypomniały się mi lata 80-te w wersji syfon + sok

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
          Może Pendi szuka syropu do piwa
          łoj....

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
          Jeśli chodzi o jakość to na podobnym poziomie są 4 firmy (alfabetycznie): Herbapol, Łowicz, Paola, Victoria Cymes.
          No i pierwsze trzy są wszędzie, a czwartej nigdzie
          No to już rola dla "kolegi", któremu możesz szepnąć, że jest zapotrzebowanie w Starogardzie.
          Z drugiej strony skoro poziom jest podobny...
          Last edited by Pendragon; 05-02-2012, 21:37.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #35
            Pendragon, nie pozostaje ci nic innego tylko robić sobie soki w domu. Nawet z aronii. Jest niezły, kwaskowy
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #36
              Parle, parle, sucho w gardle.

              Jacer, teraz widzę, że dołączyliśmy w tym samym czasie - różnica zaledwie 4 dni!
              Last edited by Pendragon; 05-02-2012, 22:16.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Jacer, teraz widzę, że dołączyliśmy w tym samym czasie - różnica zaledwie 4 dni!
                Ja mam 108 warek na koncie a ty?
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja mam 108 warek na koncie a ty?
                  To jest temat o Tenczynku, a Warki nie pijam

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎