Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powitać

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mishob
    Junior
    • 08-2014
    • 2

    Powitać

    Powitać!

    Michał-Poznań

    Emigrant spod Lublina do Poznania w celu zgłębiania nauk leśnych . Przez kilka lat odkąd pije piwo twierdziłem że najlepszym piwem jest Perła możliwe że z sentymentu do Lubelszczyzny,ale jakiś rok temu moje kubki smakowe się zbuntowały i powiedziały nie idź tą drogą spróbuj craftu,oraz objawił mi się prorok na youtube Tomasz Kopyra który mnie oświecił że są piwa które inaczej smakują niż koncerniaki za co jestem Panu Tomkowi wdzięczny . Od ok. 4 miesięcy planuję zakupić i zrobić swoje pierwsze samodzielne piwo,oczywiście nie z puchy bo nic się nie nauczę tylko od razu z grubej rury na surowcach,marzy mi się własny AIPA który mógłbym pić z satysfakcją . Jeśli ktoś mógłby mi polecić jakąś literaturę na temat warzenia byłbym wdzięczny

    Pozdrawiam wszystkich użytkowników
  • TeDy_beer
    Senior
    • 06-2011
    • 283

    #2
    Cześć Michał,
    Witaj wśród piwnej braci. Dobrze, że stawiasz swoje pierwsze kroki od zacierania. Ja wiedzę czerpałem z książki domowe warzenie piwa Richard Lehr. Natomiast cała wiedza znajduje sie tu i na piwo.org nic tylko umiejętnie szukać i czytać, bo drzwi są otwarte skorzystaj na początek z gotowych zestawów, a jeszcze lepiej receptur. Powodzenia!
    AMEN i :stout:
    Browar Domowy Małe Ale
    Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

    Comment

    • dominik_walkowiak
      Senior
      • 10-2013
      • 335

      #3
      Witam kolege z WLKP

      TeDy też czytałem tę książkę i muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie sie ją czytało. Ale wiadomo na forum sie dowiesz więcej

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎