Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cześć wszystkim - Gustoo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gustoo
    Junior
    • 07-2015
    • 5

    Cześć wszystkim - Gustoo

    Siemanko!

    Do wejścia i zarejestrowania się na forum skłonił mnie fakt, iż właśnie nabyłem swój pierwszy sprzęt do warzenia piwa. Wiedzę mam niewielką, więc przybyłem tutaj by czerpać ją od Was

    Krótko o mnie: Dominik ze Słupska, w wolnym czasie czytam książki, oglądam seriale i filmy, gram w gry, miłośnik aktywnego sportu jak i tego w telewizji.

    Przygoda z piwami rzemieślniczymi rozpoczęła się gdzieś około rok temu, jednak dopiero od 2 miechów porzuciłem całkowicie koncerniaki i w całości oddałem się prawdziwym piwom. Z degustowanych do tej pory piw najbardziej na razie mi smakują AIPA i IPA, i właśnie w tych stylach będę się starał warzyć swoje pierwsze warki.

    Piona wszystkim!
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #2
    Cześć Gustoo, czy swoją nazwę zaczerpnąłeś z filmu "Ratatuj"?
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Gustoo
      Junior
      • 07-2015
      • 5

      #3
      Hehe, nie nie :P Jest to skrócona i troszkę zmieniona cześć mojego nazwiska. Pierwszy raz ktoś na taki pomysł wpadł

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #4
        Po prostu niedawno oglądałem z dzieciakami i samo się tak nasunęło
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎