Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • katoendek
    Junior
    • 07-2015
    • 17

    Cze

    Niniejszem witam serdecznie Szanownych Kolegów zgromadzonych tutaj na tem zacnem Forum. Mieszkam od wielu lat na małej wysepce na Atlantyku, dlatego nie pijam polskich piw, bo tutaj ich nie ma, nie licząc koncerniaków typu T***kie, L***ch, D***we etc. Jedynie raz w roku, na Festiwalu Polskim są dostępne piwa z Lwówka Śląskiego. Zagustowałem w angielskich górniakach, których jest tu tyle rodzajów że jeszcze nie zdążyłem wszystkich zdegustować. Jest tu też mały browar lokalny, który produkuje różne sezonowe "ale", uważam że to jedne z najlepszych piw na świecie.
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #2
    Muszę przyznać, że zaciekawiłeś mnie swoim miejscem zamieszkania. Czy to może jedna z wysp związanych z W.Brytanią?
    Witaj na forum.
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • katoendek
      Junior
      • 07-2015
      • 17

      #3
      Tak, wyspa to Jersey, więc w pewien sposób jest zależna od UK, choć ma własne państwo, rząd, parlament, odrębne prawo (znaczna część przepisów nie zmieniła się od średniowiecza), język "jerriais" i własny system podatkowy.

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        #4
        Witaj na forum i baw się dobrze
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎