Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobrywieczór forumowicze!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mlodzianowy
    Junior
    • 05-2015
    • 2

    Dobrywieczór forumowicze!

    Dobrywieczór wszystkim forumowiczom!



    Nazywam się Łukasz, obecnie mieszkam i pracuję w Legnicy.

    Od dobrych kilku miesięcy interesowania się piwowarstwem domowym i zdobywaniu wszelakiej wiedzy, dorosłem do tego aby zarejestrować i przywitać się na tutejszym forum. Jak do tej pory zawsze byłem biernym użytkownikiem forów internetowych. Wiedzę pogłębiam między innymi głównie czytając jak i oglądając filmy, i nigdy o nic nie pytając, w miejscach takich jak te. Jako, że tak się na dłuższą metę nie da, a w miarę poszerzania wiedzy człowiekowi wydaję się, że coraz to mniej wie, postanowiłem, że jak ruszę z pierwszą warką to o wszelką fachową pomoc zasięgnę tutaj, pytając Was - fachowców!

    Obecnie jestem na etapie spisywania i robienia kalkulacji do zakupu potrzebnego sprzętu do wystartowania. Planuję od razu ruszyć z warzeniem z zacieraniem, czego się odrobinę obawiam, ale już taki jestem, że jak coś robić to na maksa. Nie wiem kiedy dokładnie skompletuję sprzęt, ale przed pierwszą warką postaram się napisać o przygotowaniach!



    Pozdrawiam serdecznie!



    P.S. Jeżeli czyta ktoś te moje słowa wstępu i jest z Legnicy to niech napisze, chętnie poznałbym jakiegoś piwowara albo osobę interesującą się piwem, która mieszka w moim mieście!
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Witaj, Twoje i powodzenia.
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Co prawda nie z Legnicy, ale o rzut beretem, jestem ja
      Witaj na forum
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎