Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Projekt Poznań piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Darek1985
    Junior
    • 11-2019
    • 3

    Projekt Poznań piwo

    Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie, dołączyłem do Was bowiem będę poszukiwał doświadczonego piwowara do pewnego projektu w Poznaniu. Nie wiem gdzie mogę wystawić takie ogłoszenie - nie chciałbym Was spamować. Z góry dziękuję za odpowiedź i wszelkie cenne rady i opinie!
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    W Poznaniu odbywaja się bitwy, spotkania, W Połowie grudnia jest Piwowarska Gwiazdka w Domu Piwa
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Darek1985 Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie, dołączyłem do Was bowiem będę poszukiwał doświadczonego piwowara do pewnego projektu w Poznaniu. Nie wiem gdzie mogę wystawić takie ogłoszenie - nie chciałbym Was spamować. Z góry dziękuję za odpowiedź i wszelkie cenne rady i opinie!
      Witaj na forum.
      W dziale piwo - ogólne jest dział podrzędny ogłoszenia branżowe.

      Comment

      • Darek1985
        Junior
        • 11-2019
        • 3

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        W Poznaniu odbywaja się bitwy, spotkania, W Połowie grudnia jest Piwowarska Gwiazdka w Domu Piwa
        Dziękuję za info. Pozdrawiam

        Comment

        • Darek1985
          Junior
          • 11-2019
          • 3

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
          Witaj na forum.
          W dziale piwo - ogólne jest dział podrzędny ogłoszenia branżowe.
          Dzięki!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎