Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uszanowanie! I cycki!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hubik77
    Junior
    • 07-2020
    • 4

    Uszanowanie! I cycki!

    Witajcie,
    od razu przepraszam za te cycki, ale mam wrażenie, że dział powitalny jest lekko martwy, więc cyckami chciałem zdobyć jakąkolwiek atencję, ryzykując zarazem bana na dzień dobry

    Pojawiłem się tu z zamiarem czysto handlowym, sprzedać pokale Browaru Grodziskiego, ale po dłuższej refleksji oprócz sprzedaży chciałbym wnieść cokolwiek interesującego do Waszej Społeczności, co uczynię wkrótce wpisem w dziale historia.

    Dwa zdania o sobie - jestem piwoszem sezonowym, hurtowym i niestety głównie koncernowym. Nie mam ochoty na piwo od jesieni do wczesnej wiosny. Ale latem pochłaniam niestety ilości zdecydowanie za duże (nie uwierzylibyście jakie). Celuje w Kozla, Miłosława, Ciechana oraz Łomżę i Perłę. Aha i Budweisera. Czasem dorwę Brooklyn Lager, piekielnie drogi w Polsce, ale mam sentyment, byłem w tym browarze jakiś czas temu, degustowałem, popijałem go też na krańcach świata, i nie mogę się powstrzymać jak zobaczę.



    Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za te cycki, bo to tani chwyt no i ich w poście nie ma
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Cześć
    Fajnie, że ktoś tu przychodzi i na dzień dobry dzieli się swoimi wspomnieniami, a nie wylewa wiadro pomyj jak niektórzy wyznawcy pewnego guru
    Martwy jest nie tylko ten dział, ale to drobny szczegół. Jeśli to Cię nie zniechęciło to baw się dobrze

    Comment

    • genea
      Senior
      • 02-2006
      • 1515

      #3
      Witaj
      Masz tylko pokale od Grodziskiego? Interesowałyby mnie podkładki
      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
      Bractwo Piwne

      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

      Comment

      • yavo
        Młóto w butach
        • 03-2009
        • 909

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hubik77 Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale latem pochłaniam niestety ilości zdecydowanie za duże (nie uwierzylibyście jakie).
        Eeeee

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hubik77 Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale latem pochłaniam niestety ilości zdecydowanie za duże (nie uwierzylibyście jakie). ,
          Załóż dziennik piwny i chwal się .

          Comment

          • ZenEk124
            Junior
            • 11-2020
            • 3

            #6
            witajcie drodzy forumowicze.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎