Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

witam -))))

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ewelina-22
    Junior
    • 09-2008
    • 1

    witam -))))

    Mam na imię Ewelina,na co wskazuje mój login.Jestem z wielkopolski,a dokładniej z Poznania. Przyznaje sie od razu,ze tak bez interesownie sie tutaj nie pojawiłammianowicie potrzebuje pomocy,studiuje na UP w Poznaniu,wlasnie jestem na technologii fermentacji,gdzie również pisze pracę inżynierską. Mam taką prośbe gdyby ktoś mógł mi polecić jakieś firmy produkujące maszyny dla przemysłu browarniczego,byłabym bardzo wdzięczna:-)wogóle jakiekolwiek informacje gdzie można znaleść coś ciekawego;-)z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich na forum

    Ewelina
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ewelina-22 Wyświetlenie odpowiedzi
    Mam na imię Ewelina,na co wskazuje mój login.Jestem z wielkopolski,a dokładniej z Poznania. Przyznaje sie od razu,ze tak bez interesownie sie tutaj nie pojawiłammianowicie potrzebuje pomocy,studiuje na UP w Poznaniu,wlasnie jestem na technologii fermentacji,gdzie również pisze pracę inżynierską. Mam taką prośbe gdyby ktoś mógł mi polecić jakieś firmy produkujące maszyny dla przemysłu browarniczego,byłabym bardzo wdzięczna:-)wogóle jakiekolwiek informacje gdzie można znaleść coś ciekawego;-)z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich na forum

    Ewelina
    Witaj, Ewelinko.
    Skoro przyznajesz, że nie pojawiłaś się tu bezinteresownie, to daj w zamian coś od siebie - poprawną polszczyznę, bo takie tu panują zasady. No i wypełnij profil.
    Poszperaj najpierw na Forum - może znajdziesz to, co Cię interesuje.
    Zdrówko
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • krasnal45
      Senior
      • 02-2008
      • 421

      #3
      Aleś komturze Ewelinkę wypunktował na powitanie......też uważam ze język polski jest najpiękniejszym językiem na świecie ale Ewelinka nie jest polonistką więc może jej to wybaczmy na początku.......witaj nam witaj najmilej Ewe..... jak poszperasz tutaj w serwisie to na pewno znajdziesz to czego szukasz a tymczasem.....Twoje zdrowie

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎