Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

birrokolekcjoner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woj69
    Member
    • 11-2008
    • 67

    birrokolekcjoner

    Zbieram kapsle od ok. 10 lat. Moja kolekcja (w porównaniu z innymi birofilami), jest jak mogłem się przekonać z lektury ze stron Browar.biz stosunkowo skromna bo liczy sobie ok. 750 szt.. Nowe egzemplarze pozyskuję najczęściej "myszkując" wśród regałów sklepowych z wiadomym asortymentem, niestety ich oferta jest raczej mało zróżnicowana. W pasii
    kolekcjonerskiej wspierają mnie również koledzy z pracy bo w odróżnieniu od innych swą
    kolekcję mam wyeksponowana na ścianie (styropianowych płytach) w jednym z pomieszczeń obiektu w którym pracuję. Niedawno założyłem sobie internet również z myślą
    o znalezieniu tego typu portalu jak Browar.biz- jak widać udało się. Poszukuję osób podzielających moje zainteresowania gotowych wymienić się egzemplarzami których mają duplikaty. Osobiście takowych nie posiadam, ale gotów jestem je zdobyć kupując wraz z piwem dostępnym w okolicy w której mieszkam. Jeżeli chodzi o konsumpcję to preferuję piwo typu stong. Aktualnie "bazuję" na produktach browaru Royal Unibrew Polska Sp.z.o.o., lub Browaru Amber. Liczę, że znajdę pozytywny odzew wśród forumowiczów Browar.biz których pragnę w tym miejscu serdecznie pozdrowić . Z.p.
    woj6918
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10385

    #2
    Witaj na forum. Jest tu kilka osób, które zbierają to "co łykną". Owocnych zbiorów
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
      Witaj na forum. Jest tu kilka osób, które zbierają to "co łykną". Owocnych zbiorów
      To tak jak ja
      Ale ja mam to "nieszczęście", ze przeważnie muszę kupować piwo w 6-cio pakach i mam mnóstwo niepotrzebnego złomu w domu
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • macas
        Senior
        • 02-2008
        • 680

        #4
        dla mnie kapsle są niezbędne do momentu pilnowania piwa, później ewentualnie do ponownego pilnowania, ale 750 sztuk to już poważna kolekcja(jak dla mnie)

        powodzenia
        Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
        Beniamin Franklin

        Comment

        • pirackamuza
          Senior
          • 12-2004
          • 1903

          #5
          Cześć, kapslarzu. Napisz w profilu, skąd jesteś (i jeszcze parę słów o sobie), a być może okaże się, że obok Ciebie mieszka właścicel podobnej kolekcji i to z duplikatami.
          Toruń przeprasza za Radio Maryja
          www.bobofruty.pl

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Ano właśnie. Witam i o profil pytam.

            Comment

            • LenDo
              Senior
              • 09-2006
              • 395

              #7
              Witam kolejnego kolegę po fachu.
              "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎