Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pozdrowienia z Bydgoszczy...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SP2BZW
    Junior
    • 09-2009
    • 3

    pozdrowienia z Bydgoszczy...

    Witam Piwoszki i Piwoszów

    pomysleć że jak byłem młody to nie lubiłem piwa... no ale bodajże w 1984 czy 86 zachorowałem na kamicę nerkową i musiałem zacząć je pić (co nie było łatwo bo wtedy dostawa praktycznie do sklepów była raz w tygodniu)
    teraz spożywam aż za dużo, czego następstwem jest "mięsień piwny" i lubię eksperymentować chociaż przede wszystkim pijam Warkę Strong
    pozdr. Darek & IKAR
  • silvian
    Senior
    • 08-2008
    • 727

    #2
    Miło powitać nowego forumowicza, jak poczytasz trochę nasze forum to prawdopodobnie gusta Ci się odmienią.
    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

    Comment

    • krasnal45
      Senior
      • 02-2008
      • 421

      #3
      Witam serdecznie równolatka....ja tam żadnej kamicy nie mam, pewnie dlatego że piwo piję od....chyba zawsze, a mięśień piwny?hmm, to zaszczyt....owocnego czytania, miłej zabawy i wyrobienia smaku na prawdziwe piwo......Twoje

      Comment

      • SP2BZW
        Junior
        • 09-2009
        • 3

        #4
        tak jak napisałem, lubię eksperymentować czego dowodem jest dzisiejszy zakup 9 różnych piw w sklepie o którym dowiedziałem się na tym forum
        pozdr. Darek & IKAR

        Comment

        • jaro-w
          Senior
          • 10-2006
          • 127

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SP2BZW Wyświetlenie odpowiedzi
          Witam Piwoszki i Piwoszów

          pomysleć że jak byłem młody to nie lubiłem piwa... no ale bodajże w 1984 czy 86 zachorowałem na kamicę nerkową i musiałem zacząć je pić (co nie było łatwo bo wtedy dostawa praktycznie do sklepów była raz w tygodniu)
          teraz spożywam aż za dużo, czego następstwem jest "mięsień piwny" i lubię eksperymentować chociaż przede wszystkim pijam Warkę Strong
          Masz chłopie mocne ALIBI jak coś

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎