Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam wszystkich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Blackmore
    Junior
    • 06-2010
    • 4

    Witam wszystkich

    Witam wszystkich bardzo serdecznie. Trafiłem tu z jednego, a w zasadzie z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, iż bardzo lubię piwo. Drugi nieco smutniejszy. Znudziły mi się browary szeroko dostępne w sklepach i mam ochotę coś z tym zrobić. Najwyższy czas zabrać się za warzenie tego szlachetnego trunku. Domyślam się, iż przyjemność wypicia własnego piwka jest ogromna. Mam nadzieję, że wszelkie niezbędne informacje znajdę na Waszym portalu. Na razie czeka mnie czytanie, ale już w poniedziałek planuję zamówić zestaw startowy (jeszcze nie wiem jaki) oraz niezbędne surowce. Pozdrawiam
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Witaj i baw się dobrze a portal ten na pewno nie zawiedzie jako skarbnica wiedzy o piwie i nie tylko...
    Ps. Jest tu mile widziane wpisać o sobie nieco informacji. Kliknij brodacza na górze po prawej.
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10739

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackmore Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam wszystkich bardzo serdecznie. Trafiłem tu z jednego, a w zasadzie z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, iż bardzo lubię piwo. Drugi nieco smutniejszy. Znudziły mi się browary szeroko dostępne w sklepach i mam ochotę coś z tym zrobić. Najwyższy czas zabrać się za warzenie tego szlachetnego trunku. Domyślam się, iż przyjemność wypicia własnego piwka jest ogromna. Mam nadzieję, że wszelkie niezbędne informacje znajdę na Waszym portalu. Na razie czeka mnie czytanie, ale już w poniedziałek planuję zamówić zestaw startowy (jeszcze nie wiem jaki) oraz niezbędne surowce. Pozdrawiam
      to chyba radosny powód
      Witam na forum
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Blackmore
        Junior
        • 06-2010
        • 4

        #4
        @fidoangel - Uzupełniłem.

        @anteks - mam taką nadzieję.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Witaj,
          i od razu, mimo, żem gołowąs browar.bizowy, radzę Ci czytaj, czytaj, czytaj a potem dopiero pytaj bo Seta odwalił kawał roboty i trzeba to docenić

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackmore Wyświetlenie odpowiedzi
            @fidoangel - Uzupełniłem."Wrocław i okolice "
            I teraz od razu widać, że będziesz miał lżej niż ogromna część nowych forumowiczów
            Last edited by fidoangel; 26-06-2010, 09:36.
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • Blackmore
              Junior
              • 06-2010
              • 4

              #7
              @fidoangel - Mam taką nadzieję

              Na razie czytam i czytam. Doszedłem do wniosku, że nie ma co bawić się w półśrodki. Od razu skaczę na głęboką wodę, czyli zacieranie. Bez puszek.

              Oglądając zestawy startowe (w kilku sklepach) nie widzę w żadnym z nich termometru. Zmuszony więc jestem dokupić go oddzielnie. Podobnie jak gar. Tzn. mam 2 garnki 15/17l. Tyle tylko, że nie wiem czy jest sens bawić się tak i czy w ogóle się uda...
              Last edited by Blackmore; 26-06-2010, 15:38.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Witam, co do termometru to chyba kolega w takim razie nie zaglądał do naszego sklepu, tudzież przeoczył fakt termometru w zestawie.
                A co do garów udać się uda, tylko ze to wymaga jednak większych nakładów pracy. Kolega ostatnio warzył na 3 garnki, bo tylko takie miał. jednak po tym doświadczeniu postanowił zadbać o coś większego.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • Blackmore
                  Junior
                  • 06-2010
                  • 4

                  #9
                  Na razie numer 1 to:

                  Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia


                  Zestaw wydaje się mieć wszystko czego potrzeba (termometr też ), a dodatkowym plusem jest zestaw surowców do wyboru. Jak myślicie?

                  Teraz pozostaje jeszcze kwestia zacierania. Walczyć z tymi dwoma garnkami po kilkanaście l, czy kupić 30l za +-130zł. Zawsze to dodatkowy koszt...

                  Comment

                  • klaus1973
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 104

                    #10
                    ciao
                    fabbricante di birra

                    saluti birrai
                    Klausini
                    Przegląd moich etykiet - piwa już zabutelkowane

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎