Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

siema, hey, servus;)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ml1389
    Junior
    • 10-2010
    • 11

    siema, hey, servus;)

    od dosc dłuższego czasu przeglądam to forum i w końcu zdecydowałem się zerejestrowac
    trafilem tu z dość błahego powodu: otóż w sierpniu byłem w austrii i przywiozłem sobie kilka puszek różnych browarów i z ciekawości wstukałem ich nazwy w google i jako jedna z pierwszych stron była własnie ta!!!
    troche pozaglądałem, poczytałem i dojrzałem do tego aby się zarejestrować
    tak więc: pochodzę z małej wioski na północ od opola, zbytnio się na tych wszystkich ocenach piw nie znam więc na razie będę bardziej się przyglądał i czytał niż się udzielać (z czasem to się może zmienić ) kolejnym powodem zarejestrowania było również to iż wszechobecne tyskie, żywce, lechy itp poprostu mi się znudziły a TU są ludzie z doświadczeniem więc mogę się uczyć na cudzych błędach i nie kupować byle czego a konkretne i sprawdzone browarki

    tak więc pozdro!
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Witam sąsiada
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • JAQBA
      Senior
      • 08-2006
      • 1351

      #3
      Witam smakosza - Twoje

      Comment

      • gubik
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 06-2010
        • 111

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ml1389 Wyświetlenie odpowiedzi
        kolejnym powodem zarejestrowania było również to iż wszechobecne tyskie, żywce, lechy itp poprostu mi się znudziły a TU są ludzie z doświadczeniem więc mogę się uczyć na cudzych błędach i nie kupować byle czego a konkretne i sprawdzone browarki
        I o to chodzi, cieszy fakt ze swiadomość ludzi o branży piwowarskiej rosnie, sam nie jestem zaawansowanym smakoszem, ale dzieki temu portalowi za kazdym razem, gdy mam mozliowsc sprobowania czegos nowego, zawsze siegam po piwo dla mnie nowe i porownuje z opisem piw zawartym na forum. Witam serdecznie

        Comment

        • ml1389
          Junior
          • 10-2010
          • 11

          #5
          mam jedno pytanie: czy istnieje tu na forum gdzieś dział, w którym każdy użytkownik miał swój temat i tam mógł by prowadzić swojego rodzaju blog\dziennik? w tym temacie każdy by opisywał co wypił, jakie wrażenia mu towarzyszyły, gdzie i za ile kupił i inne swoje dygresje? nie chodzi mi tu o ocenianie jakie już jest, bo jestem poczatkujący i sie na tym nie znam ale swoje opinie gdzieś bym chciał pisac...

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Część!
            Dziennik piwny. Szukaj ikony w prawym górnym rogu, piąta od lewej.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Cześć

              To próbowałeś: http://www.browar.biz/forum/usercp7.php
              MM961
              4:-)

              Comment

              • ml1389
                Junior
                • 10-2010
                • 11

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                Cześć

                To próbowałeś: http://www.browar.biz/forum/usercp7.php
                nie o to mi chodzi! to co podaliście to takie bardziej statystyczne narzedzie a mi chodzi o to co wyżej napisałem

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  Nie ma, ale nie wykluczone że powstanie.

                  Kiedyś

                  Natenczas możesz założyć sobie wątek powiedzmy w > Kolekcjonerstwo > Moje zbieranie i tam prowadzić zapiski jeśli ani ocenianie ani dzienniczkowanie nie zaspokaja Twoich potrzeb.
                  Last edited by ART; 07-10-2010, 19:18.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2769

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ml1389 Wyświetlenie odpowiedzi
                    nie o to mi chodzi! to co podaliście to takie bardziej statystyczne narzedzie a mi chodzi o to co wyżej napisałem
                    Witaj na forum.

                    W dziale forum Piwo - konkretnie możesz napisać co myślisz o markach piwa, które konsumowałeś. Poza tym jest ARTomat (Działy Browar.biz -> Piwo -> (tutaj wybrana przez ciebie marka) -> (ikona pod zdjęciem) Dodaj opis i ocenę piwa)

                    Comment

                    • ml1389
                      Junior
                      • 10-2010
                      • 11

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie ma, ale nie wykluczone że powstanie.

                      Kiedyś

                      Natenczas możesz założyć sobie wątek powiedzmy w > Kolekcjonerstwo > Moje zbieranie i tam prowadzić zapiski jeśli ani ocenianie ani dzienniczkowanie nie zaspokaja Twoich potrzeb.
                      aha, to zgłaszam propozycję, żeby takie coś powstało na innych tematycznych (nie browarowych, ale np typerskich, książkowych. itp) takie coś jest i powiem, że warto takie coś mieć. fajnie takie coś czyta a jeszcze fajniej prowadzi

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #12
                        Witam i namawiam do samodzielnego warzenia
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • ml1389
                          Junior
                          • 10-2010
                          • 11

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam i namawiam do samodzielnego warzenia
                          do tego trzeba dorosnąć mentalnie a mi jeszcze daleko do tego, ale może w przyszłości

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎