Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam piwoszy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jano_3
    Junior
    • 10-2010
    • 3

    Witam piwoszy

    Mieszkam w Wwie. I od czasu do czasu lubie sobie wypic jakies dobre regionalne piwko.
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    #2
    Jano_3, witaj na forum
    A jakie "dobre, regionalne" cieszy się Twoim największym uznaniem?

    Comment

    • jano_3
      Junior
      • 10-2010
      • 3

      #3
      Przede wszystkim Kormoran i Koreb (powiedzmy, że z moich rodzinnych stron).
      Dwa te browary robia według mnie najlepsze piwa na swiecie.
      Jeszcze Konstancin, ale z tego co sie orientuje to juz kiepsko daja rade i sporo fajnych piwek zniklo z ich oferty.

      Comment

      • emppu
        Junior
        • 10-2010
        • 24

        #4
        Proponuję więc piwo bezpośrednio z Twoich okolic - mianowicie Ciechan.

        U mnie w Szczecinie piwo z browaru ciechanowskiego tylko w jednym sklepie można dostać, ale są za to różne rodzaje. Moje ulubione to Ciechan Miodowe. Ponadto - wyborny, mocny (niepasteryzowane oba), maciejowe, porter. Tyle bynajmniej rodzajów Ciechana widziałem w Szczecinie w jednym specjalistycznym sklepie

        Comment

        • jano_3
          Junior
          • 10-2010
          • 3

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emppu Wyświetlenie odpowiedzi
          Proponuję więc piwo bezpośrednio z Twoich okolic - mianowicie Ciechan.

          U mnie w Szczecinie piwo z browaru ciechanowskiego tylko w jednym sklepie można dostać, ale są za to różne rodzaje. Moje ulubione to Ciechan Miodowe. Ponadto - wyborny, mocny (niepasteryzowane oba), maciejowe, porter. Tyle bynajmniej rodzajów Ciechana widziałem w Szczecinie w jednym specjalistycznym sklepie

          Wszystkie rodzaje Ciechana ma nawet moj osiedlowy sklepik, ktory mam pod nosem. Najlepszy jest pszeniczny w upalne dni .

          Na wybornym sie pare razy nacialem - smierdzial skarpeta. Miodowe z raz bylo kwasne.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎