Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Keeper
    Member
    • 04-2011
    • 44

    Witam!

    Witam. Od kiedy sięgam pamięcią, a daleko sięgać nie muszę, lubiłem piwo. Obecnie głownie przebywam we Wrocławiu, gdzie mogę dostać praktycznie każde piwo, co bardzo mnie cieszy. W moich rodzinnych stronach szczytem możliwości jest kasztelan niepasteryzowany

    No i oczywiście witam wszystkich piwoszy, szczególnie mieszkańców Wrocławia i okolic Środy Śląskiej. Jak się uda, może pojawię się na Festiwalu Dobrego Piwa.

    Tak więc, za Wasze zdrowie
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671

    #2
    Witaj w naszym gronie
    Twoje również


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Keeper Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam. ... W moich rodzinnych stronach szczytem możliwości jest kasztelan niepasteryzowany
    czyli gdzie, jeśli nie tajemnica?
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • Keeper
      Member
      • 04-2011
      • 44

      #3
      Moja rodzinna miejscowość to dokładnie Bukówek, mała wieś w okolicach Środy Śląskiej. Zarówno w mojej wsi, jak i w samej Środzie Śląskiej, wybór piw jest raczej ubogi. Jednak w planach mam zajęcie się warzeniem własnego piwa. W sumie to na razie brakuje tylko czasu i sprzętu. Jednak posiadam dobre zaplecze organizacyjne, m.in "kuchnia dworowa", piwnica. Myślę, że w wakacje poważnie się zastanowię, nad zorganizowaniem domowego mini-browaru.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Keeper Wyświetlenie odpowiedzi
        . Jednak w planach mam zajęcie się warzeniem własnego piwa. W sumie to na razie brakuje tylko czasu i sprzętu. Jednak posiadam dobre zaplecze organizacyjne, m.in "kuchnia dworowa", piwnica. Myślę, że w wakacje poważnie się zastanowię, nad zorganizowaniem domowego mini-browaru.
        bardzo mądra decyzja Witam przyszłego piwowara
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Basik
          Senior
          • 06-2006
          • 1308

          #5
          Witaj na forum
          Dobrze radzę- staraj się przyjechać na Festiwal, bo naprawdę warto,Twoje

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎