Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam z (hmmm) Mazowsza i Podlasia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fafarafa
    Junior
    • 05-2011
    • 3

    Witam z (hmmm) Mazowsza i Podlasia

    Witam serdecznie,
    Pochodzę z byłego województwa łomżyńskiego, obecnie Warszawa. Z nastoletniego wieku pamietam jak piwo łomzyńskie potrafiło być smaczne jak miód. Wielka szkoda, że daleki czas przeszły. Obecnie preferuję Ciechana(sklep z piwkiem 200m od domu ) po piwko z Lwówka Ks. to już ciut dalej, po za tymi browarami staram się nie spożywać napojów piwopodobnych. Jeśli czas pozwoli postaram się w te wakacje coś 'upichcić' własnoręcznie. Witam i pozdrawiam smakoszy.
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fafarafa Wyświetlenie odpowiedzi
    Pochodzę z byłego województwa łomżyńskiego, obecnie Warszawa.
    Zaraz, bo nie kumam. To kiedyś Warszawa była w łomżyńskim czy łomżyńskie było tam gdzie teraz jest Warszawa ?
    Witamy

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #3
      Nie wiesz, że Warszawa się rozrasta?

      Witaj, Twoje
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        #4
        Czyli Warszawa sięga już i do Pęclina (mam tam działkę-info o Pęclinie w Wikipedii). Niestety, króluje tam tylko Wielka Trójca, ale już w sąsiednim Dziechcińcu dostępna jest i Łomża. Witam i ja i Twoje Zdrowie (cieszyńskim porterkiem, który po zapuszkowaniu łódzkiego stał się moim numerem pierwszym).

        Comment

        • Fafarafa
          Junior
          • 05-2011
          • 3

          #5
          No tak Tzn, że kiedyś częściej pijałem piwko w starym łomzyńskim województwie, a od pewnego częściej pijam piwko w Warszawie. Tak, wasze zdrowie, zmieniłem miejsce picia piwka

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎