Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hammer
    • 06-2024

    Witam.

    Witam.

    Jestem "nowym" Przedstawicielem Browaru Fortuna.
    O ile w branży piwnej jako PH działam od kilku lat to temat piw niszowych dopiero poznaję.
    Jestem na etapie budowania bazy klientów z regionu śląska( B.Biała do Częstochowy) i jak na razie nie mam się z czego cieszyć, ogrom pracy mnie przeraża ale jak to handlowiec łatwo się nie poddaję.
    Interesuje mnie opinia o Browarze Fortuna jak i również opinia na temat ich piw.
    Osobiście jak na razie skosztowałem tylko dwóch(Fortuna czarna i Miłosław pilzner).
    Czarna ma bardzo ciekawy smak ale jak dla mnie o jest to piwo do długiego sączenia, natomiast Miłosław pilzner jak najbardziej przypadł mi do gustu i delektowanie nim zajmuje mi jakieś 10 minut

    Pozdrawiam
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23811

    #2
    Gratuluję pracy w fajnie rozwijającym się browarze. Chcąc jednak występować w imieniu br. Fortuna wspomnij szefostwu że wymaga to nawiązania oficjalnej współpracy z Browarbizem, ofertę posiadacie, w razie chęci podjęcia współpracy przypomnę adres: reklama@browar.biz
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment


    • #3
      Dzięki za zwrócenie uwagi. Tym bardziej że jest to mój pierwszy wpis na jakimkolwiek forum

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23811

        #4
        Nie wyklucza to oczywiście normalnego funkcjonowania na forum, jedynie sprawy firmowe zostawiasz na boku.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎