Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Preferencje konsumentów na rynku piwa w Polsce....ANKIETA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Preferencje konsumentów na rynku piwa w Polsce....ANKIETA

    Poproszony zostałem o pomoc w zebraniu danych do pracy licencjackiej.
    Zapraszam do wypełnienia ankiety. Dziękuję w imieniu studentki za poświęcony czas.

    Last edited by sibarh; 21-05-2021, 15:13.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Poszło.

    Pytanie o piwo jasne, czerwone czy brązowe trochę bez sensu. Pytanie:
    "Czy w porównaniu z ubiegłymi latami, zwiększył(a) Pan(i) spożycie piw rzemieślniczych w stosunku do koncernowych" wśród korzystających z tego forum, może przynieść taki wniosek, że spożycie piw rzemieślniczych jest na takim samym poziomie

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2291

      #3
      Wypełnione i przesłane. Niektóre pytania powinny być sformułowane bardziej elastycznie, ale najważniejsze, żeby nowy licencjat/inżynier w tego był ;-)

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2835

        #4
        Poszło, mam nadzieję że się przyda
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • SupeR_PiwosZ
          Senior
          • 05-2008
          • 300

          #5
          Wypełnione na szybko. Niektóre pytania powinny mieć jednak zdecydowanie możliwość wielokrotnego wyboru. Wasze zdrowie!

          Comment

          • rohozecky
            PremiumUżytkownik
            • 11-2008
            • 1836

            #6
            Rzeczywiście najmniej szczęśliwe jest pytanie o zwiększenie konsumpcji piw rzemieślniczych wobec koncernowych. Komuś, kto tych ostatnich nie pije w ogóle od lat, pozostaje odpowiedź, że nie zwiększył, a chyba nie taki był cel pytania.
            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

            Comment

            • Warzywo
              Senior
              • 08-2016
              • 955

              #7
              wypełniłem ale mam wrażenie, że ankieta trochę na odpierdziel się i bez podstawowego przemyslenia tematu. nie wiem jaka jest hipoteza pracy. no chyba, że to tylko wprawka czysto statystyczna to ok. bo inaczej to mamy np.: pytanie gdzie spożywamy i jest odpowiedź pub a potem gdzie najczęściej kupujemy i już takiej możliwości wyboru nie ma a ja kupuję najwięcej w lokalach i to np.: 80% całego spożycia. Potem mamy pytanie o ulubiony styl, wybieram porter a potem mam pytanie o kolor piwa i musze wybrać ciemne aby być w zgodzie ale generalnie jednak najbardziej wybieram piwa jasne, nie wiem po co jest pytanie o kolor piwa? szczerze powiem nie wiem co ma dać taka ankieta?

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10384

                #8
                Dziękuję w imieniu studentki. Ankieta usunięta.
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎