Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wspólne zamówienie - potrzebni chętni z Krakowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #61
    Zatem wchodzi w rachubę tylko BA i Piwodziej. Na ten drugi się piszę, bo jakieś słody możnaby zamówić.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #62
      Będę coś zamawiał w Bogutynie, a w związku z brakiem słodu pilsneńskiego w Piwowar.biz najpewniej też słód. Jeśli ktoś reflektuje na wspólny zakup proszę o kontakt na PW.
      PILNE!
      Last edited by e-prezes; 12-06-2007, 08:18.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #63
        Już nieaktualne! Zrobiłem zapas drożdży i słodu.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #64
          Będę zakupywał coś w Piwodzieju i w Browamatorze. Zatem jak ktoś chce możemy razem zamówić. Z racji urlopu Maidenowca i Adeli, realizacja pewnie dopiero po 15 sierpnia.

          Comment

          • Titus_Fox
            Senior
            • 10-2005
            • 400

            #65
            jedyne, czego potrzebuję, to świeże drożdże sypkie. Saflager, Safale S-04 i ew. te nowe do pszeniczniaka (a, spróbujemy) w ilości max 2 saszetek z każdego. Jeżeli jakoś wpisuje Ci się to w zamówienie, to uprzejmie podziękuję z góry za wzięcie tych paru rzeczy dla mnie Dodatkowo jeśli będziesz zamawiać jakieś słody specjalne i chciałbyś dla oszczędności wziąć więcej - napisz jakimi byłbyś zainteresowany to może ja się też tu doczepię

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #66
              Na pewno po 0.25 kg czekoladowego z obu źrodeł i jakieś karmelowe, ale to zależy co będzie na dniach dostępne w sklepiku piwowar.biz.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #67
                BA i Piwowar.biz poszły. Jak ktoś ma coś do wzięcia z Piwodzieja to zgłaszać się na PW, bo na dniach finalizuję. W Bogutynie na razie nie ma słodu, więc tylko jeszcze w Piwodzieju coś zamówimy (choć prywatnie w tym ostanim i tak coś zamówię).

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #68
                  Piwodziej i Bogutyn sfinalizowane. Jak ktoś coś potrzebuje to będę coś brał w WESie.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #69
                    Czy ktoś z Krakowa lub bliskich okolic jest zainteresowany jakimś wspólnym zamówieniem? Będę zamawiał śrutownik i jakieś drobne inności.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #70
                      Gdzie? Akurat ostatnio zamawiałem jakieś pierdoły w BA, bo nie sądziłem, że ktoś już nie pamięta o tych wątkach.
                      Last edited by e-prezes; 23-01-2008, 19:30.

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        #71
                        Myślałem o Piwodzieju. Śrutowniki są tam tańsze niż w Browamatorze. Ale można zawsze coś pokombinować jakby co. W sumie to tylko te 2 sklepy sprawdzałm, może gdzieś jest jeszcze taniej?
                        Jak by ktoś był chętny to niech daje znać, bo jutro, może pojutrze chciałbym wysłać zamówienie.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • Moriarek
                          Junior
                          • 06-2008
                          • 12

                          #72
                          Witam

                          W tej chwili mieszkam w Krakowie (studia), ale sam jestem z Krosna (jakieś 35 km od Strzyżowa), a moja narzeczona mieszka pod Strzyżowem, gdzie znajduje się siedziba Browamatora i średnio raz w miesiącu wracam do domu, więc można by zapytać, czy w grę wchodzi odbiór osobisty, a gdyby tak to mógłbym się zaofiarować i powiedzmy za symboliczną butlkę piwa byłbym w stanie przetransportować mniejszy ładunek do Krakowa (ładowność ograniczona - Punto 2 więc nic dużego gabarytowo). Nie wiem, czy istnieje możliwość odbioru osobistego, ale gdyby ktoś się upewnił że można i był chętny to pisać: moriarek@o2.pl lub 1752839

                          Pozdrawiam

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #73
                            Pocieszająca propozycja. Rozważymy. (btw, witaj )

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎