Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 13-06-2018, 12:32
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
Senior

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

No to obdzwoniłem. 100 zł pokój dwuosobowy, 140 zł trzyosobowy, domki 4 os. 190 zł za dobę. Jest zadaszenie, a ognisko można zorganizować samemu wedle uznania. Koszt transportu to 800-1000 zł jak jednym kursem 57 lub 60 osób..

Na piętnowanym za brak informacji o miejscu warzenia: Piwojad, Inne Beczki, WhyDuck?, Polskie Browary Regionalne, Guru Arts, Szpunt, Browar Piwny Kombornia.
Odpowiedz cytując