Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Akcja - bojkot piwa bez podanego miejsca produkcji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Łebski to się już do Witnicy zaczął przyznawać.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      A na której ecie, bo na b.biz nie widzę.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Nie dam za to głowy, ale będąc w Łebie wydaje mi się, że taki napis na butelce widziałem. A może to było na plakatach?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12202

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Szybki ogląd zawartości segregatora i masz następne: Browary Nyskie, Ninkasi (mam tylko Glob Ale a tam nie ma), Maryensztadt, Łebski, Jako.
          Na Ninkasi Avena jest podane miejsce produkcji

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            Jest taki jeden co nie podaje miejsca produkcji. Czarny Kot. Tego bojkotuję od lat.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Łebskiego powinna zmusić do ujawnienia miejsca produkcji ustawa z grudnia 2014, która w skrócie mówi, "że jeśli nazwa produktu sugeruje (mniej lub bardziej) miejsce pochodzenia danego produktu, ale produkt jednak pochodzi z kompletnie innego miejsca, to trzeba na etykiecie napisać skąd dokładnie pochodzi dany towar"
              Przykład:
              piwo Warka
              piwo EB
              Tyskie
              i ta ustawa dotyczy całej spożywki a nie tylko piw

              Szkoda, że nie pojechali po całości i nie każą WSZYSTKIM pisać czarno na białym gdzie, kto i dla kogo co zrobił
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                Łebskiego powinna zmusić do ujawnienia miejsca produkcji ustawa z grudnia 2014
                Słuszna uwaga. Tu pewnie leży przyczyna ujawnienia.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment


                • Oprucz miejsca produkcji, daty produkcji, powinna też być pora produkcji, też uregulwana oczywiście ustawą.

                  Comment

                  • Blackbeard
                    Senior
                    • 12-2011
                    • 209

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Oprucz miejsca produkcji, daty produkcji, powinna też być pora produkcji, też uregulwana oczywiście ustawą.
                    FCJP na posterunku.
                    Mors ultima linea rerum.

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jest taki jeden co nie podaje miejsca produkcji. Czarny Kot. Tego bojkotuję od lat.
                      Fakt. Ten chyba "schańbił" się podawaniem tylko na samym początku swojej działalności i zaraz się z tego wycofał.
                      Lepiej niech się klient za bardzo nie interesuje i nasze piwo kupuje, nie ? Nie jego sprawa gdzie warzymy.
                      Nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek kupiłem ich piwo tzn może jedynie kilka sztuk na tym samym początku działalności gdy wszystko owijał w papier.
                      Dopóki nie zacznie podawać miejsca produkcji nikłe szanse że zostane jego klientem ale i tak wiem że się nie przejmuje tym właśnie z powodu poprzez ktory skazałem ogólnie akcje bojkotowania na niepowodzenie.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • wpadzio
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 2645

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest taki jeden co nie podaje miejsca produkcji. Czarny Kot. Tego bojkotuję od lat.
                        Ja ze trzy lata temu nawet postarałem się telefonicznie dotrzeć do szefowej marketingu tego przedsięwzięcia i po chwili rozmowy, nawet miłej zadałem, TO pytanie. Ton pani momentalnie uległ zmianie i odpowiedziała mi - proszę napisać wyraźnie, że nasze piwa warzymy w Browarze Zamkowym w Radomiu. A moja dalsza dociekliwość tylko pogarszała sprawę, po czym pani "uciekła bo się spieszyła".
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        • Sim666
                          Senior
                          • 01-2015
                          • 153

                          pomerdałem wątki, haha, weźcie to wywalcie.
                          Last edited by Sim666; 08-10-2015, 19:24.

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja ze trzy lata temu nawet postarałem się telefonicznie dotrzeć do szefowej marketingu tego przedsięwzięcia
                            To oni w ogóle mają tam dział marketingu ? Ale to musi być fajna i bezstresowa praca.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                              To oni w ogóle mają tam dział marketingu ? Ale to musi być fajna i bezstresowa praca.
                              Nie taka bezstresowa jak zadzwoni taki wpadzio A ile się trzeba nakłamać

                              Comment

                              • WojciechT
                                Senior
                                • 09-2012
                                • 2546

                                Pfff, przecież "blogi" oraz nagrody dla samego siebie ktoś musiał ogarnąć
                                Last edited by WojciechT; 08-10-2015, 21:01.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎