Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary kontraktowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Dopisałem do pliku wBrew warzący w Profesji. Tutaj facjaty bohaterów. Jak ktoś zna może dopisać nazwiska do pliku.
    Czyli Rockmill w Bytowie i wBrew w Profesji po prostu dostawili tanki i wynajmuja jakby warzelnie? Cos w stylu Dzikiego wschodu w Beer Brosie?

    Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      Zasadniczo warzelnia, która stoi przez większość czasu nieużytkowana nie jest dochodowa tak jakby pracowała w systemie ciągłym. Pytanie czy może z technicznego punkt widzenia (poza standartową obsługą serwisową)?!
      A skoro 1 piwowar nie jest w stanie jej obsłużyć w 24 godzinnym trybie to może to zrobić 2-3 (i więcej kontraktowych) piwowarów. Patrząc na to jak Marysia i Gryf wykorzystały swoje możliwości prawie do maksimum widać, że wielkość warzelni nie ma takiego znaczenia. Ilość tanków jest istotna.
      Last edited by e-prezes; 06-03-2017, 16:48.

      Comment

      • kaczka116
        Senior
        • 10-2015
        • 1350

        Kto mi powie z ciekawosci. Ktore browary maja wlasny dostawiony tank i kontraktuja?

        Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
        Nie mów hop zanim nie nachmielisz
        Untappd

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Dobrze rozumuję?
          Kontraktowiec kupuje swój tank, montuje go w nie swoim browarze i wynajmuje nie swoją warzelnię plus coś tam odpala właścicielom warzelni za stanie kontraktowego tanku w nieswoim browarze?
          ciekawa koncepcja
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            Dobrze rozumuję?
            Kontraktowiec kupuje swój tank, montuje go w nie swoim browarze i wynajmuje nie swoją warzelnię plus coś tam odpala właścicielom warzelni za stanie kontraktowego tanku w nieswoim browarze?
            ciekawa koncepcja
            Tak jak pisałem, warzelnia przez większość czasu nie pracuje, a problemem jest brak tanków do obsługi kontraktu. Browar nic nie inwestuje, a zysk jest. O ile jest na to miejsce w browarze. W wielu jest. W sumie nie nowa koncepcja, bo pomysł wykiełkował u zarania browarów kontraktowych. Dziś kupno tanku, by na nim zarabiać to nie problem.

            Comment

            • kaczka116
              Senior
              • 10-2015
              • 1350

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak jak pisałem, warzelnia przez większość czasu nie pracuje, a problemem jest brak tanków do obsługi kontraktu. Browar nic nie inwestuje, a zysk jest. O ile jest na to miejsce w browarze. W wielu jest. W sumie nie nowa koncepcja, bo pomysł wykiełkował u zarania browarów kontraktowych. Dziś kupno tanku, by na nim zarabiać to nie problem.
              A ponawiajac pytanie, ktp oprocz Dziekiego Wschodu tak robi? Z tego co piszecie to wBrew i Rockmill a inni? Pinta, Birbant? Cos ktos wie? Bo mnie zaciekawilo

              Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
              Nie mów hop zanim nie nachmielisz
              Untappd

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Nie mam takiej wiedzy. To co wiem to tyle co napisał Pankracy.

                Comment

                • pifosz
                  Junior
                  • 10-2002
                  • 5

                  Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.


                  W weekend piłem pilsnera, pszenicę i roggena i wszystkie bardzo w porządku.

                  Comment

                  • pegie23
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 228

                    Do tej pory Browar Olimp na swoich etykietach podawał gdzie dane piwo uwarzyli. Wpadły mi w ręce dwie ich etykiety (chyba nowe) od piw Bacchus i Tanatos i jest na nich jako producent wskazany tylko Browar Olimp Sp.z.o.o. 87-100 Toruń ul. Kociewska 22. I tyle... Na dole etykiety jeszcze dopisek OLIMP - browar rzemieślniczy z Torunia.
                    Poszli na swoje czy po prostu przestali ujawniać gdzie warzą dane piwo?

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Przestali ujawniać. Nie są jedyni.

                      Comment

                      • pegie23
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 228

                        Mamy nowy Browar Kontraktowy Piwny Dwór, warzą w Staropolskim

                        Comment

                        • pegie23
                          Senior
                          • 08-2004
                          • 228

                          A to też kontraktowy? Ktoś coś wie? http://www.gorzkaprawda.pl

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            Kontrakt
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • kaczka116
                              Senior
                              • 10-2015
                              • 1350

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pegie23 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Do tej pory Browar Olimp na swoich etykietach podawał gdzie dane piwo uwarzyli. Wpadły mi w ręce dwie ich etykiety (chyba nowe) od piw Bacchus i Tanatos i jest na nich jako producent wskazany tylko Browar Olimp Sp.z.o.o. 87-100 Toruń ul. Kociewska 22. I tyle... Na dole etykiety jeszcze dopisek OLIMP - browar rzemieślniczy z Torunia.
                              Poszli na swoje czy po prostu przestali ujawniać gdzie warzą dane piwo?
                              Alw oni i tak chyba w calosci przeniesli sie do Bytowa o ile dobrze pamietam.

                              Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                              Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                              Untappd

                              Comment

                              • pegie23
                                Senior
                                • 08-2004
                                • 228

                                Nowy Browar Monsters, warzą w Hopium

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎