Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Napisałem "rozmawiałeś w Kościerzynie" a browar to w Wlkp
    ps Wiem że pracuje Kościerzyna bo z Krzysztofem zwiedzaliśmy, nawet było warzenie w tym czasie
    Ten trzeci browar w Wlkp to ma być Jarocin?

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
      Ten trzeci browar w Wlkp to ma być Jarocin?
      Nie
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        O. K. Kolejne tajemnice. Do urcuhomienia Trzemeszna jeszcze daleko, zatem pewnie coś pod Poznaniem.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Może mowa o "Rajskim" w niejakim Oszczeklinie?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Może mowa o "Rajskim" w niejakim Oszczeklinie?
            Aż musiałem wyguglać gdzie to jest
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Pewien znany tu i ówdzie piwowar miał iść do tego browaru warzyć. Ale temat coś przycichł..

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4312

                No to koniec zabawy w zgadywanki. Prędzej czy później się okaże. Ale prośba: można zrozumieć, że ktoś nie życzy sobie ujawniania spraw związanych z jego biznesem-browarem.
                W takim razie zrezygnujmy z puszczania newsów w rodzaju "wiem, ale nie powiem".

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                  No to koniec zabawy w zgadywanki. Prędzej czy później się okaże. Ale prośba: można zrozumieć, że ktoś nie życzy sobie ujawniania spraw związanych z jego biznesem-browarem.
                  W takim razie zrezygnujmy z puszczania newsów w rodzaju "wiem, ale nie powiem".
                  Ja tylko napisałem że trzy browary w Wlkp są na finiszu, to Wy mnie ciągacie za język
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • Tomas73
                    Member
                    • 08-2013
                    • 40

                    Gdańsk Wyspa Spichrzów (inwestycja w budowie Deo Plaza)

                    szykuje się kolejny browar restauracyjny



                    Informujemy, iż zamykamy umowę na wieloletni najem z partnerem z branży browarniczej zachodniego lidera w produkcji piwa. Najemca będzie posiadał własną warzelnię piwa. Browary SALM zawdzięczają swoją wyjątkowość technologii, która została zastosowana po raz pierwszy w 1986 roku. Najemca zajmie powierzchnie 335 m2 oraz 172 m2 powierzchni ogródka

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak donosi serwis minibrowary.pl w tym roku mają być otwarte nowe browary restauracyjne w Polsce.
                      Oprócz Radomia (zapewne wszyscy już o tym wiedzą), którego planowane otwarcie jest wyznaczone na 28 kwietnia zostaną otwarte w:
                      Gdańsku na Wyspie Spichrzów (lipiec), w Płocku przy rynku (początek sezonu letniego) i w Kołobrzegu we Wrześniu.
                      Od siebie dodam, że oprócz tych wymienionych ma powstać jeszcze jeden podobny przybytek w Gdańsku pod koniec tego roku
                      To post z 2007 roku. Jeśli to ten sam browar o którym pisał Abernacka to byłby to najdłużej startujący browar. No, bo żadnego innego w tym miejscu nie ma do dziś.

                      Comment

                      • Tomas73
                        Member
                        • 08-2013
                        • 40

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        To post z 2007 roku. Jeśli to ten sam browar o którym pisał Abernacka to byłby to najdłużej startujący browar. No, bo żadnego innego w tym miejscu nie ma do dziś.
                        nie wiem o jakiej ewentualnej lokalizacji była wówczas mowa, ale aktualnie zabudowywana najbardziej prestiżowa i reprezentacyjna część WS w 2007 roku była w rękach spekulantów i sprzedawców marzeń, i o żadnych konkretnych projektach czy realnych inwestycjach nie było mowy.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          To post z 2007 roku. Jeśli to ten sam browar o którym pisał Abernacka to byłby to najdłużej startujący browar. No, bo żadnego innego w tym miejscu nie ma do dziś.
                          Nie pamiętam od kiedy powstaje Browar Restauracyjny w Starym Browarze w Poznaniu ale temat znowu powrócił
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            Bydgoskie Bierhalle ruszyło produkcją!
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                              Właściwie to restauracyjne to dwa i trzeci stacjonarny
                              ten trzeci to Sady, pierwsze warzenie było w zeszłym tygodniu
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Premiera pierwszych piw z bydgoskiego Bierhalle jest zaplanowana na 17 maja.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎