Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Naturalny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzychu_michu
    Member
    • 03-2013
    • 48

    #91
    Kolor złoty klarowny;
    Piana spora ale szybko znika;
    Zapach słodowy, chlebek, podchodzi pod miodowe trochę metalu, żadnego alkoholu;
    Smak jak wyżej, goryczka dość spora jak na sikacza za 2 zeta ;
    Kupione w lipcu (2 czteropaki), termin do 10.10.2013 więc już tuż tuż;

    Ostatnio faszeruję się porterem łódzkim i irish beer'em z BK ale jakiegoś szoku (in minus) po Naturalnym nie przeżyłem. Ogólnie niezłe piwko, ostatnia puszka smakowała mi chyba najbardziej (czyżby leżakowanie w puszce mu służyło?). W skali 0-10 za całokształt daję 6,5

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #92
      Warka 28.11 dziś już lekko opalizuje, co wcale nie szkodzi smakowi, wręcz przeciwnie.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #93
        Tanie piwo, dostępne było w netto i w Almie. Wyczuwalna goryczka, słody w miarę fajne - no nieźle, nieźle.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #94
          W Netto masz Natura a nie Naturalny. To dwa różne piwa. Natur to niepasteryzowana kopia Remusa, a Amber Naturalny to takaż kopia Złotych Lwów.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Brodzislaw
            Senior
            • 09-2013
            • 1020

            #95
            Racja, tyle tych nazw z naturą. Tylko miss natura brakuje :-)

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #96
              Warki do 7.04.2014 radzę unikać. Przestroga nie dotyczy osób z dużą tolerancją DMSu.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • WojciechT
                Senior
                • 09-2012
                • 2546

                #97
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Złoty, klarowny. [5]
                Piana: Na początku wysoka, szybko opada gdzieniegdzie osadzając się na szkle. Raczej z gatunku tych dziurawych. [2.5]
                Zapach: Słodowo-metalizowany. Mało intensywny. [3]
                Smak: Słodowy z baaardzo delikatną goryczką z gatunku tych trawiastych i nieco od niej mocniejszym kwaskiem. Mam też wrażenie, że gdzieś w tle majaczy nuta alkoholowa. [3]
                Wysycenie: Nieprzesadnie wysokie, w porządku. [5]
                Opakowanie: Puszka jak puszka - kolorystycznie jak Tyskie, jakieś kłosy, "Poznaj smak regionalnego piwa" i bardzo niewiele informacji. [3]
                Uwagi: Było nieco lepsze niż się spodziewałem, ale i tak do niczego poza popchaniem kiełbasy się nie nadaje. Niemniej pije się bez skrzywienia.

                Moja ocena: [3.15]

                Comment

                • Cholesterol
                  Junior
                  • 11-2014
                  • 10

                  #98
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złoto [4.5]
                  Piana: Początkowo rozbudza nadzieje, potem juz tylko kożuch. [2]
                  Zapach: Słód, chleb,bardzo lekko chmiel. [3]
                  Smak: Brak goryczki, czuć podobnie jak zapach. Nie wiem skąd taka dobra pijalność. [4]
                  Wysycenie: Troche za wysokie, trochę powachlowac i będzie dobre. [3]
                  Opakowanie: Wyróżnia się estetyką, szkoda ze tak mało napisane w specyfikacji. [4]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [3.425]

                  Comment

                  • toyak02
                    Junior
                    • 04-2013
                    • 1

                    #99
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Klarowne złoto. [5]
                    Piana: Na początku jest wysoka ale szybko sie redukuje do obrączki przy szkle [3]
                    Zapach: Nieco słodu, mniej chmielu. [3.5]
                    Smak: Słodowy z delikatną goryczką, choć w tym przypadku w mojej ocenie tak powinno być. [4]
                    Wysycenie: Jak dla mnie nieco za wysokie. [3]
                    Opakowanie: Butelka, etykieta szatą graficzną nie poraża, niczym się jak dla mnie nie wyróżnia, skąpe informacje. [3]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [3.675]

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6134

                      Słodkawy słód, lekko estowy z małą goryczką. Gaz mocny. Zapach owocowo, słodowy trochę zbożowy.
                      Bez lekkiej wizyty aldehydu octowego obejść się dzisiaj nie może - więc jest i tu.

                      Grafika zmieniona raczej gorsza niż w poprzedniej wersji.
                      Attached Files

                      Comment

                      • Wojti4
                        Junior
                        • 03-2018
                        • 4

                        Piwo trzyma formę. Może nie jest jakieś wybitne ale da się go wypić w gorące wakacyjne wieczory...

                        Comment

                        • Pivotal
                          Senior
                          • 05-2013
                          • 671

                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Ładny, złoty, piwo przejrzyste. [3.5]
                          Piana: Wysoka i dość trwała o barwie złamanej bieli, obkleja szkło, ale do końca nie wiele pozostaje na ściankach, na powierzchni piwa utrzymuje się cały czas. [3.5]
                          Zapach: Głównie słodowy, dominują nuty chlebowe, trochę nut zbożowych i delikatna nutka owocowa. [3.5]
                          Smak: Chlebowy, lekko zbożowy. Goryczka znikoma, w posmaku czuć płatki kukurydziane. [3.5]
                          Wysycenie: Odpowiednie czyli spore, utrzymało się do końca. [5]
                          Opakowanie: Bezzwrotne, etykiety różnią od tych powyżej, podany ekstrakt, ale ze składem kiepsko... kapsel z nadrukiem. [3.5]
                          Uwagi: Warka do 3.03.2019 L2/1, wypite 10.12'18. Zdaje się, że jeszcze nie mialem okazji wypić tego piwa. Mój egzemplarz nie był zły.**305**

                          Moja ocena: [3.575]

                          Comment

                          • Javox
                            PremiumUżytkownik
                            • 11-2009
                            • 6134

                            Wygląd odświeżony a zawartość opakowania

                            Piana - więcej na początku potem cienka, niepełna warstewka.
                            Lacing - nie za dużo.
                            Barwa - złoto.
                            Gaz - średni.
                            Aromat - słodowość z lekką słodkawą piwnicą
                            Smak - słodkawe i nijakie, słodowość z goryczką ale "trudniejszej" klasy

                            Znośnie... ale występuje tutaj całkowity brak zachęty do powtórek.
                            Attached Files

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎