Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Imperium Prunum

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Admirador
    Senior
    • 03-2015
    • 431

    #46
    No i podobne przemyślenia mnie dzisiaj naszły, kiedy przechodziłem obok półki w Selgrosie, gdzie to piwo było za 20.9 pln. Nie kupiłem, wybierając zamiast tego dwa inne, w sumie i tak dużo tańsze.
    Następnym razem pewnie jednak się skuszę, o ile jeszcze będzie. Ale wielkich emocji to - istotnie bardzo dobre w latach poprzednich piwo - już u mnie nie wzbudza.

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #47
      31.12.2025 wersja z większą ilością śliwki, piwa jest 0,33, żadne tam 375, buteleczka bez laku i kapsel standard w zapachu czekolada, kokos, skórka pomarańczowa, lekki dym, wanilia, śliwki nie czuć i mało porteru. W nucie dolnej nafta, kokos, ziemia po deszczu. w smaku głównie śliwka, nuty kwaśne, ocet balsamiczny, palony jęczmień, alkohol mimo że 10,5 bardziej jako nuta piekąca-imbir, nawet chilli, od śliwki traci ciało i robi się bardziej kwaśny, zaliczony, ale drugiego nie kupię*, brakuje wiśni, kakao, nut ziarnistych, kawowych, kokos i ocet nawet fajne, ale to wymaga równowagi

      *nie przynajmniej za tę cenę, bo dziś dzięki Lidl'owi wpadło jedno za 14,78 (emotikona "they hatin' .")
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #48
        Po roku. Śliwka przepowlekana, zacne, łagodne, sokowe, lekkie, ułożone, jest moc, jako 8-me piwo, bardzo na plus.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #49
          Świąteczny przegląd zapasów. IP rocznik 2018, jeszcze butelka normalna, w kartoniku. Jest piana, bardzo dużo czekolady, wanilii, suska zniknęła. Jest i bogato i słodko. W nucie dolnej lekko wędzonka, ale taka jak w Steinbier, a nie w Rauchbier. W smaku bardzo ułożone, nie za słodkie, cukier trzcinowy, melasa i dużo czekolady. Warto było czekać na te piękne czasy jak śpiewał Jan Kaczmarek.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎