Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli napiszę że BrowarBiz to dla mnie przede wszystkim ogromne źródło wiedzy dotyczącej piwa. Staram się cały czas poszerzać moją kolekcję wypitych piw, a dzięki forum znalazłem informację nie tylko o wielu ciekawych piwach ale i o miejscach gdzie mogę je dostać. Sam udzielam się zdecydowanie rzadko (choć może kiedyś to się zmieni ;) ), dlatego chociaż poprzez Premium Użytkownika mogę wesprzeć to, jakże wartościowe dla każdego miłośnika piwa miejsce w sieci.
Reventador
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 28-04-2019, 20:55
Fotka Użytkownika: wpadzio
wpadzio wpadzio is online now
Senior

Miejscowość: Warszawa - Natolin
Standardowy Simonds Farsons Cisk, Double Red

Strong Ale z pierwszego maltańskiego browaru, założonego w 1928 roku. Obecnie to lokalny potentat nie tylko piwny ale również mieszający w szeroko pojętej w branży spożywczej. Piwo ma 6,8% alkoholu i prosty skład na opakowaniu.

Barwa ciemnobursztynowa z miedzianymi odcieniami. W pełni przejrzysta.
Ładna, mięsista piana koloru złamanej bieli. Dosyć trwała. Utrzymuje się niemal do końca degustacji zwartą pierzyną. Zostawia wzorzyste ślady na szkle.
W aromacie nuty słodowe przeplatają się z owocami w klimacie jagodowym oraz karmelem.
Smak jak na stronga jest przyzwoity. Oczywiste słodowe nastroje towarzyszą owocowej, lekko kwaskowej słodyczy. Gdzieś w tle majaczy nieznaczna syropowa apteka. Goryczka na poziomie śladowym. Alkohol nie męczy w posmakach.
Nagazowanie średnie, takie z kategorii niezauważalnych, ale dyskretnie towarzyszących.
Butelka 330ml z przyjemną piwną etykietą, tym razem w czerwonej odsłonie, co nie dziwi przy tym stylu (kurła, jak mnie denerwują te wysypujące się nagminnie rzemieślnicze pseudo-mazy, mające nam udowodnić wyższą kulturę estetyki... ). Kapsel firmowy z Neptunem.

Piwo, które jest dobrą alternatywą dla plażowych lagerów. Strong z przyzwoitą estrową bazą, nie dający w beret posmakami taniego winka. Z maltańskiego "przemysłowego byleczego" wybrałbym gdybym musiał z dużym prawdopodobieństwem tego podwójniaka. 7,5 w skali 1-10.
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg P4280003.jpg (36,6 KB, liczba wyświetleń: 28 )
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie