Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dojlidy, Wojak Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Dojlidy, Wojak Mocny

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnozłocisty, bez zarzutu [5]
    Piana: leciutka, brudno-biała, delikatna, opada powoli ale zauważalnie [3]
    Zapach: standardowy jak dla koncernówek, lekki zapach słodu i to w sumie wszystko [2.5]
    Smak: dość pełne i treściwe, dominuje wśród lekko szczypiącej, gorzkawej goryczki dość dobrze zarysowany słodki posmak, całość nie jest zbyt dobrze sharmonizowana [2.5]
    Wysycenie: dla mne było trochę za duże, zbyt mocno bąbelki biły w podniebieniu choć po jakimś czasie było ich mniej i piwo przez to było już znacznie lepsze [3.5]
    Opakowanie: mniej mi sie podoba od Jasnej wersji, ta czerwień nie przemawia do mnie ale ogólnieujdzie [4]
    Uwagi: Piwo ocenione wg kodów: Nr partii: 340916. Pierwsza cyfra numeru partii oznacza browar (w tym wypadku 1 - Tychy, 2 - Poznań, 3 - Białystok).
    Akurat wersja mocna mi za bardzo nie podeszła, wypite, spróbowane, ocenione i na tyle.

    Moja ocena: [2.8]
    Attached Files
    Last edited by becik; 10-03-2013, 21:36.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • moracz
      Senior
      • 11-2009
      • 121

      #3
      Nie mam nic na potwierdzenie, więc trochę to z pogranicza urban legend, ale cóż Pani doktor prowadząca laboratorium z Technologii przemysłów fermentacyjnych na mojej uczelni wspominała, że kiedyś "wzięli na warsztat" polskie mocne lagery i jakie było ich zdziwienie, gdy po teście m.in. za pomocą analizatora Anton-Paar odfermentowanie Wojaka Mocnego sięgnęło 102%. Swoją drogą, zacny wynik

      Comment

      • bialy-r
        Senior
        • 04-2008
        • 100

        #4
        Czy ktoś wie czemu piwo to jest sprzedawane bez naklejonej kontretykiety? Dla porównania Wojak Jasny Pełny już ją ma.

        Comment

        • Mario_Lopez
          Senior
          • 08-2009
          • 991

          #5
          Ten Wojak po liftingu to ostatnia deska ratunku, gdy jestem w sklepie w którym nie ma żadnego wyboru, a chcę się napić mocnego piwa, więc jeśli mam do wyboru Tatrę mocną, Okocim mocny i Wojaka mocnego, to wtedy wybiorę Wojaka.
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


          EBE EBE

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6130

            #6
            Partia 13 10 08 czyli Tychy...

            Piana nie na długo... na dłużej zostaje po niej niewiele...
            Gaz średni...
            Zapach koncernowy ale nie najgorszy...
            Kolor jasny bursztyn...
            Smak... słodkawe, nie do końca "dogadana" goryczka, łuski zbożowe...

            Myślałem że będę go długo męczył... a tu nie... jakoś szybko ten Wojak wszedł...

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎