Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Faktoria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #31
    Mason nie przesadzaj. Jesteśmy forum konsumenckim. Rozmawiamy tu o piwie. Rozmawiamy głównie dla siebie (wymiana opinii), również dla innych konsumentów (na pewno jest więcej użytkowników regularnie czytających niż piszących).
    A czy też dla komercyjnych piwowarów? Nie wiem. Kto nas czyta, ten czyta. Kto nas słucha, ten słucha. Nikt nikogo nie zmusza do warzenia sritów czy innych boków. Przecież nikt tu żadnego kontraktowca nie zlinczował. Chyba.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #32
      Seta, Mason pisze o rzeczywistości z drugiej strony baru i nawet w multicośtam barze sprzedają się takie a nie inne piwa. Wałkowane już 1000 razy.Życie.
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Mason nie przesadzaj. Jesteśmy forum konsumenckim. Rozmawiamy tu o piwie. Rozmawiamy głównie dla siebie (wymiana opinii)
        Gdyby chodziło tu o wymianę opinii to już dawno naczelni maruderzy zauważyli by, że:

        a) pils za 3 zł już istnieje
        b) stouty są warzone przez crafty

        Ja jestem wręcz przeciwnego zdania. Tu nie chodzi o żądną wymianę opinii, tylko o pojojczenie i ponaigrywanie się z warzenia kolejnych IPA.

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #34
          Ludzie w Polsce sprzedają się tylko lagery. Najlepiej bezgoryczkowe. Cała reszta to margines. Przestańcie jojczyć i idźcie na Tyskie!
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale jak na rynku będzie 20 stoutów to i tak nie skończy się pieprzenie
            Tak to trzeba niestety nazwać. Jest ciekawie, dużo się dzieje, ale nie - bijmy pianę, że największą popularność zdobył gatunek, który mi nie pasuje i jest niepolski. Nie mówię tu o krytyce tzw. rewolucji w ogóle, bo nierzadko stoją za nią sensowne argumenty. Ale właśnie o tym... pieprzeniu.

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
              Ludzie w Polsce sprzedają się tylko lagery. Najlepiej bezgoryczkowe. Cała reszta to margines. Przestańcie jojczyć i idźcie na Tyskie!
              Napisałem jedno a Ty zrozumiałeś to po swojemu, tzn tak jak chciałeś i Ci pasowało. Gdzie tu miejsce na dialog?

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                ... Tu nie chodzi o żądną wymianę opinii, tylko o pojojczenie i ponaigrywanie się z warzenia kolejnych IPA.
                Jak powszechnie wiadomo, autentyczna wymiana opinii polega na zamieszczaniu pochwał, na zmianę z entuzjastycznymi okrzykami i wyrazami podziwu. Wszystko inne to jojczenie i naigrywanie się. I hejt, rzecz jasna.

                Jak dobrze, że jesteś i potrafisz nam to prawidłowo wyjaśnić.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                Gdzie tu miejsce na dialog?
                Wszędzie. Chyba, że według ciebie dialog polega na bezkrytycznym zgadzaniu się z tobą.
                Last edited by Krzysiu; 12-02-2014, 22:26.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Napisałem jedno a Ty zrozumiałeś to po swojemu, tzn tak jak chciałeś i Ci pasowało. Gdzie tu miejsce na dialog?
                  Co napisałeś? Wyjaśnij, bo nie zrozumiałem. Mi się wydaje, że razem z Pizmakiem skrytykowaliście moją wypowiedź jakoby tu się rozmawiało o piwie. Że tak naprawdę pieprzę, bo IPA jest super i ponieważ ludzie to kupują więc musi być super do kwadratu.

                  Ja twierdzę, że to żaden argument. Marka Tyskie sprzedaje się w 1000x większej ilości i przynosi 500x większy zysk niż wszystkie polskie nie-lagery razem wzięte. Czego to dowodzi? Ludzie głosują portfelem, czy nie?
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #39
                    Jeśli pisze że coś jest i podaję 5 przykładów a ktoś tego nie zauważa, nie odnosi się i dalej pisze swoje to też nie jest to dialog, bo nie rozmawiamy. Okopujemy się na swoich pozycjach i walimy czerstwe slogany.

                    Nie chodzi o bezkrytyczne zgadzanie się. Chodzi o zatkanie uszu, zamknięcie oczu i krzyczenie: "nie ma, nie ma, nie ma"

                    Co napisałeś? Wyjaśnij, bo nie zrozumiałem. Mi się wydaje, że razem z Pizmakiem skrytykowaliście moją wypowiedź jakoby tu się rozmawiało o piwie. Że tak naprawdę pieprzę, bo IPA jest super i ponieważ ludzie to kupują więc musi być super do kwadratu.

                    Ja twierdzę, że to żaden argument. Marka Tyskie sprzedaje się w 1000x większej ilości i przynosi 500x większy zysk niż wszystkie polskie nie-lagery razem wzięte. Czego to dowodzi? Ludzie głosują portfelem, czy nie?
                    Stwierdziłem, że poza IPA powstało w przeciągu ostatnich dwóch lat kilkadziesiąt piw w innych stylach pozbawionych amerykańskiego chmielu, których Ty i paru innych nie raczycie zobaczyć i chyba wypieracie ze świadomośći. Za to odnotowujecie każde kolejna AIPA i jojczycie jakby nic innego się nie warzyło;(
                    Last edited by pioterb4; 12-02-2014, 22:35.

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Chcesz powiedzieć, że jesteśmy tylko instrumentem w działaniach browaru mających na celu wzbogacenie się?
                      Bingo!
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #41
                        Ja jestem takim samym konsumentem jak iksiński z W-wy i mam takie samo prawo głosować portfelem na to co lubię. Nie jestem w tym odosobniony. Nie liczę na pilsa z crafta za 3 zł, ale nieco większego urozmaicenia rewolucji. Rynek piwny w Polsce bardzo się spolaryzował. Albo mamy wity-strity/ajpy-sraipy za 10 zł, albo lagery Tyskie/Żywiec/Okocim/Perla. Wychwalany Ciechan jest jaki jest i wcale nie jest poza Mazowszem szeroko dostępny (z beczki). Kormoran jest przynajmniej smaczny. Tyle, że jego cena w knajpach też jest bliska wytworom sceny craft.

                        A wracając do meritum... mdli mnie na głos o nowym kontraktowym browarze. Teraz już wiem, że ja na pewno się tym nie zajmę.

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Rynek piwny w Polsce bardzo się spolaryzował. Albo mamy wity-strity/ajpy-sraipy za 10 zł, albo lagery Tyskie/Żywiec/Okocim/Perla. Wychwalany Ciechan jest jaki jest i wcale nie jest poza Mazowszem szeroko dostępny (z beczki). Kormoran jest przynajmniej smaczny. Tyle, że jego cena w knajpach też jest bliska wytworom sceny craft.
                          Stwierdziłem, że poza IPA powstało w przeciągu ostatnich dwóch lat kilkadziesiąt piw w innych stylach pozbawionych amerykańskiego chmielu, których Ty i paru innych nie raczycie zobaczyć i chyba wypieracie ze świadomośći
                          Mój post jeszcze nie ostygł a e-prezes pięknie potwierdził jego zasadność. Mentalne zabunkrowanie się.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #43
                            Ja mam na myśli beczkowe piwa, bo też jak sądzę ów browar kontraktowy będzie w ten segment celował. Jeśli jest to |aż| kilkadziesiąt piw to wymień przynajmniej 20.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              A wracając do meritum... mdli mnie na głos o nowym kontraktowym browarze.
                              Dlaczego?

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja mam na myśli beczkowe piwa, bo też jak sądzę ów browar kontraktowy będzie w ten segment celował. Jeśli jest to |aż| kilkadziesiąt piw to wymień przynajmniej 20.
                                No sama Pinta zrobiła z 10, Artezan też kilka, do 20 starczy Ursa. Ale czy wszyscy inni muszą jechać prawie wyłącznie A(I)PA?
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎