Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Faktoria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #76
    Uwielbiam te wasze dyskusje . Ja się już zamykam, nie będę usiłował was przekonać co chcą pić klienci, dzięki którym takie browary jak Artezan i Pracownia Piwa się rozbudowują, dzięki którym powstają wciąż nowe browary kontraktowe. No bo w sumie skąd miałbym to niby wiedzieć, zapewne sprzed monitora lepiej to widać niż zza baru
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Ciptongue
      Junior
      • 09-2013
      • 23

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Sugerujecie, że jeśli otworzę knajpę w dobrej lokalizacji z 3ma kranami z samą AIPA, w tym Rowling na stałe i 2 AIPA rotujące, to będę miał tylu klientów co PiwPaw?
      Dodaj kran z czymś tańszym, jakimś Kormoranem/Zawierciem + trochę polskich piw w butelkach i masz już prawie PDSL.
      www.szkoladlapsa.waw.pl szkolenie psów warszawa

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
        ...nie będę usiłował was przekonać co chcą pić klienci, dzięki którym takie browary jak Artezan i Pracownia Piwa się rozbudowują, dzięki którym powstają wciąż nowe browary kontraktowe.
        Nikt (chyba) nie neguje faktu, że AIPA sprzedaje Wam się najlepiej.
        Powiedz - proszę - czy to TWOIM ZDANIEM wystarczy dla Twoich klientów? Wyjaśnij po jakiego diabła sprowadzasz do Chmielarni portery, wędzonki i inne stouty, zamiast 12 x AIPA? Chyba nie działasz na szkodę firmy?
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Myślę, że się mylicie. Znaczy zgadza się (póki co AIPAy sprzedają się w multitabach lepiej niż cokolwiek innego), ale statystyczny klient MULTItabu nie przychodzi tam pić jedną markę. Takiemu wystarczy singekran. Klient multitabu chce próbować różnych piw. Dlatego wybiera knajpę, która ich więcej serwuje. Częściej kupuje AIPA, ale raczej wymaga pewnej różnorodności...
          AIPAy obecnie nie ma żadnej. Jest Pracownia i SzałPiw, do tego Czeskie, Pinta butelki. Z obserwacji i wiedzy od właścicieli a nie sprzed kompa wiem, że ostatnio ludzie dostali korbę na punkcie Holby. Idzie jak woda. Częściej niż wynalazki. O pszeniczniaku z Primatora to szkoda pisać, bo to idzie non stop.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Sugerujecie, że jeśli otworzę knajpę w dobrej lokalizacji z 3ma kranami z samą AIPA, w tym Rowling na stałe i 2 AIPA rotujące, to będę miał tylu klientów co PiwPaw?
          Nie, to jest twój wymysł.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            Uwielbiam te wasze dyskusje .
            Ooo, to już nie jesteś jednym z nas? Się zapamięta... Się wyjmie na wierzch w dogodnej chwili...

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            nie będę usiłował was przekonać co chcą pić klienci, dzięki którym takie browary jak Artezan i Pracownia Piwa się rozbudowują
            A tak się na początku Artezany zarzekały, że żadnych "ip".

            PS Darmowa wiadomość dla Sety: Rowing. I multitap.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              PS Darmowa wiadomość dla Sety: Rowing. I multitap.
              To już mało. Musi być dobre żarcie.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #82
                Oj tam oj tam, późno jest...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  To już mało. Musi być dobre żarcie.
                  Chodziło o pisownię.

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chodziło o pisownię.
                    aaaa, sporo jest takich klientów przy barze co chcą Rowlinga
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • PiwnicaZamkowa
                      codziennie od 16:00
                      • 05-2011
                      • 805

                      #85
                      To co z tą Faktorią ?

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #86
                        No... yyy... mają stronę na fejsie a także szanse na tytuł, jak wspomniał Grzeber, kontraktowca tygodnia
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • legart
                          Senior
                          • 06-2012
                          • 913

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          leona, nie zapominaj, że świat nie kończy się na browar.biz W knajpach jest pełno ludzi, którzy o browar.bizie nigdy nic nie słyszeli a tym bardziej o dyskusjach tu prowadzonych. Oni chcą Rowinga non stop.

                          Postawię tezę, że światek browarbizowy to mały procent wszystkich ludzi odwiedzających multitapy.
                          Sam znam paru gości którzy specjalnie się piwem nie interesują, z niekoncernowych pili góra Ciechana czy Ambera, a od jakiegoś czasu uważają Rowing Jacka za najlepsze polskie piwo
                          Last edited by legart; 13-02-2014, 08:51.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #88
                            Nie da się Wam odmówić racji, tym niemniej ja wychowałem się na dobrej bawarskiej pszenicy za 6 zł z kranu i świetnym ale za 5 zł, nie wspominając o dobrych piwach belgijskich, czeskich czy niemieckich z butelki. Szczególnie miło wspominam koźlaki i lekkie lagery.
                            Dla kogoś kto swoją edukację piwną zaczął przeskakując z żywca, heinnekena na IPĘ świata poza nią nie będzie widział. Dlatego może nie dziwi mnie to z jednej strony, ale i męczy jak wspomniałem. Miejsce gdzie mieszkam nie ma znaczenia, bo bywając w Krakowie czy Lublinie kilka razy w roku oczekiwałbym tego samego: dobrego lekkiego perfumowanego ale jak i esencjonalnego, gęstego koźlaka oraz innego niekwaśnego piwa do rozmów niekoniecznie o piwie.

                            Comment

                            • legart
                              Senior
                              • 06-2012
                              • 913

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie da się Wam odmówić racji, tym niemniej ja wychowałem się na dobrej bawarskiej pszenicy za 6 zł z kranu i świetnym ale za 5 zł, nie wspominając o dobrych piwach belgijskich, czeskich czy niemieckich z butelki. Szczególnie miło wspominam koźlaki i lekkie lagery.
                              Dla kogoś kto swoją edukację piwną zaczął przeskakując z żywca, heinnekena na IPĘ świata poza nią nie będzie widział. Dlatego może nie dziwi mnie to z jednej strony, ale i męczy jak wspomniałem. Miejsce gdzie mieszkam nie ma znaczenia, bo bywając w Krakowie czy Lublinie kilka razy w roku oczekiwałbym tego samego: dobrego lekkiego perfumowanego ale jak i esencjonalnego, gęstego koźlaka oraz innego niekwaśnego piwa do rozmów niekoniecznie o piwie.
                              Ale ja też oprócz AIPA lubie takie "nudne" style angielskie bittery, irlandzkie red ale czy chociażby dobrze uwarzone "jasne pełne". I cieszy mnie że obok mojego bloku w Żabce mogę kupić Brackie, a w monopolu skalaki w przystępnych cenach.

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Senior
                                • 01-2014
                                • 2560

                                #90
                                Oczekiwania zderzą się z rzeczywistością.

                                Choć, niedawno, w jednym sklepie specjalistycznym, spotkała mnie niespodzianka, z głupia frant się zapytałem, co ostatniemi tygodniami się sprzedaje najbardziej i nie było to ani aipy-srajpy, ani w ogóle krafty-sfrafty, nie była to wędzonka, ale mało zauważana 11tka czeskiego browaru.

                                Skądinąd bardzo dobre piwo, któremu nie ma co zarzucić, i cena powyżej 3zł raptem.

                                @Seta: singletap, "l" Ci umknęło .
                                Last edited by Petitpierre; 13-02-2014, 10:00.
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎