Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Polsce - stan obecny i perspektywy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Może i działa, ale kto pił piwo tam wyprodukowane?

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      Jeśli nie docent to na pewno abernacka

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        Tomek, dowody, gdzie są dowody?
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Dowody na co? Że już warzą? Są takie.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Browaru Polonea też oczywiście nie ma, bo nie ma dowodów Ale dowodów czego?

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Dowody, że docent tudzież abernacka zgłaszali Cystersów.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                W Siemianowicach szykuje się przedsięwzięcie dość wyjątkowe jak na skalę polską. Będzie browar, ale i będzie coś jeszcze... mocniejszego.
                Pewnie destylarnia
                Wystarczy mi tej mocy jeśli reanimują stary siemianowicki browar który działał jeszcze w początkach naszego portalu. Chyba nawet jakaś portalowa wycieczka się załapała popatrzeć na ostatni oddech konającego zakładu około 2002-2003 roku czyż nie ?
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dowody, że docent tudzież abernacka zgłaszali Cystersów.
                  No to ja zgłaszam działający browar z relakspolowego złomu.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Ciekawe czy Art jest na bieżąco z tym wątkiem? Jakby co, napiszę PW do Niego.
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeśli nie docent to na pewno abernacka
                      Tym razem to nie ja zgłaszałem nowy browar, ale dziękuję za pamięć.

                      Ps. Mimo, że prawie wszystkie browary działające w Polsce już odwiedziłem, browar Gryf nie należy (jeszcze) do tej grupy. Hmm, chwila, dwa lata już go wizytowałem.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • arturroxx
                        Member
                        • 10-2002
                        • 94

                        Facet pisze niby po polsku, ale ostatniego zdania nie jestem w stanie zrozumieć.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Też go wizytowałem kilka lat wstecz. W trakcie remontu pomieszczeń. I to pewnie miał na myśli abernacka.

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            Hmm, chwila, DWA LATA TEMU już go wizytowałem

                            Teraz lepiej?
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              Błąkając się po okolicach Krosna (przy okazji, mam mieszane uczucia co do kondycji browarów w Wojkówce i Dukli, ale to temat na oddzielne rozmowy) i rozmawiając z panem lejącym piwo w dukielskiej Tawernie usłyszałem o planach uruchomienia małych browarów w trzech miejscowościach w okolicy. Dębowcu koło Jasła, Miejscu Piastowym, i.... zapomniałem, gdzie jeszcze. Niestety, nie znam żadnych szczegółów.
                              Może ktoś wie coś na ten ten temat? Niezawodny Pankracy?

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Kontraktowa Brokreacja poinformowała na FB, że dzisiaj warzą w nowym browarze w Szczyrzycu. Także browar można uznać za uruchomiony.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎