Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Browar Wiślany] Gentleman AIPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Wąsosz, [Browar Wiślany] Gentleman AIPA

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • yaro74
    PremiumUżytkownik
    • 09-2012
    • 2089

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnopomarańczowy, mętny. [4.5]
    Piana: wysoka, gęsta, drobno i średniopęcherzykowa, trwała, do końca zostaje spora warstwa, zostawia ślady na szkle. [4.5]
    Zapach: średnio intensywny, dość szybko zanika, chmielowy, owoce tropikalne, nuty leśne i lekko słodowy. [3.5]
    Smak: chmielowy, żywiczno-owocowy, od początku pojawia się średnio mocna, dość przyjemna goryczka, która utrzymuje się w posmaku. Wyczuwalna jest słodowa słodkość i lekki karmel. Piwo jest średnio treściwe. [3.5]
    Wysycenie: średnie. [5]
    Opakowanie: kiepska etykieta, kapsel z nadrukiem, podany skład. [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.7]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, odrobinę zamglone. [4.5]
      Piana: Kremowa, wysoka, złożona ze średnich pęcherzyków, dosyć trwała, ciekawie znaczy szkło. [4]
      Zapach: Wyrazisty, głównie słodsze cytrusy i owoce tropikalne jak mango. Ogólnie jest wrażenie czegoś bardzo słodkiego, nawet waty cukrowej, niemniej aromat nie jest mdlący. [4]
      Smak: Piwo jest słodkie i owocowe zdecydowanie przełamane po paru łykach żywiczną i grejpfrutową goryczką. Dosyć treściwe, ale lekkie jednocześnie, pije się szybko. [4]
      Wysycenie: Trochę za wysokie. [3.5]
      Opakowanie: Nic odkrywczego, widać brak pomysłu na etykietę. W składzie Citra, Amarillo i Tomahawk. [3]
      Uwagi: Pozytywne zaskoczenie po pitym wcześniej Gentleman Stout z tej samej kooperacji. Nic nowego nie wnoszące AIPA, ale całkiem smaczne.
      Warka 30.03.2017.

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy. Zamglony [4]
        Piana: Średnio wysoka, dość trwała. Wyraźne pozostałości na szkle i powierzchni piwa [3.5]
        Zapach: Aromat jest dość słodki. Wyraźne nuty tropikalne. Multiwitamina panoszy się dość wyraźnie. Do tego sporo karmelu [3.5]
        Smak: Ciało słodowe dość pełne. Tak jak w zapachu, sporo akcentów owocowych (tropiki) i karmelu. Wszystko to skontrowane jest dość wysoką grejpfrutową goryczką, która na finiszu robi się nieco przyciężkawa. Ogólnie zacna AIPA [3.5]
        Wysycenie: Niskie. Odpowiednie [5]
        Opakowanie: Dość ładna etykieta w postaci malunku (kolorystyka w stylu flagi USA) na przezroczystej naklejance. Dokładny skład i info [4]
        Uwagi: Data: 30.03.2017

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1303

          #5
          pite z butelki na łonie, więc nie dość się wwąchałem
          smak poprawny, ale nieinteresujący. piłem bez przykrości
          szata graficzna ubożuchna, ale fakt, info jest podane
          nadruk na kapslu to chyba stemplem z ziemniaka wykonany
          piwo nabyte tylko z braku laku i jako takie - ujdzie
          Attached Files
          veni, emi, bibi

          Comment

          • AaLeX
            Senior
            • 07-2011
            • 575

            #6
            Piana bardzo gęsta, świetny lacing, ogólnie wzorowa. Kolor bursztyn. Smak, owocowy z grejpfrutowa mocną goryczką. Nie na co dzień ale czasami lubię. Kupione w przecenie za 2,5zł. W oryginalnej cenie jak dla mnie za drogie. Ogólnie, ciekawe doświadczenie, dobra wyważona AIPA. Polecam.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎