Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Barleywine Brandy BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bartek, [Doctor Brew] Barleywine Brandy BA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Dzoshu
    Senior
    • 12-2013
    • 496

    #2
    Kolor: Miedziany, klarowne.
    Piana: Prawie się nie tworzy, wymuszona redukuje się do obwódki wokół szkła.
    Zapach: Winogrona, czerwone jabłka, karmel, miód. Ostrawe nutki destylatu. Pachnie bardzo dobrze.
    Smak: Słodkie, taniczne. Winogrona, karmel, drewno, syrop na kaszel. Czuć pozostałości amerykańskiego chmielu. Goryczka wysoka, po części ziołowa po części alkoholowa.
    Wysycenie: Niskie, OK.
    Opakowanie: Nudna etykieta, lakowana butelka, w miarę dokładny skład.
    Uwagi: Warka 10.07.2016 Całkiem fajne. Zapach lepszy od smaku. Do powolnego sączenia.
    Attached Files

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Miedziany, przejrzysty, ale w środku pływa mnóstwo drobinek. [4]
      Piana: Właściwie to brak, po nalaniu został bardzo cieniutki pierścień, nie do wymuszenia, bardzo słaby lacing. [2]
      Zapach: Słodowy, karmel, trochę rodzynek, lekkie nuty jakby brandy, średnio intensywny, ale przyjemny. [4]
      Smak: Całkiem słodki, karmelowy, winogronowo-rodzynkowy, trochę nut drewnianych, średnio-wysoka pełnia, ponad średnia goryczka, lekko ziołowa, alkohol wyczuwalny, ale ułożony, nieźle rozgrzewa. [4]
      Wysycenie: Bardzo niskie - dobrze pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Typowa dla DB, całkiem dokładny skład, no i ten nieszczęsny, mocno kruszący się lak(wosk pszczeli byłby tu dużo lepszy). [3.5]
      Uwagi: Kupiłem to piwo jakiś rok temu i dopiero teraz odkopałem je w piwnicy. Szkoda, że znalazłem tylko jedną butelkę, bo smakowało mi. Warka do 14.07.2016.

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎