Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lublin, Milkstout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Lublin, Milkstout

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nie do przejrzenia, czyli jak na stouta przystało. [4.5]
    Piana: Beżowa, bardzo gęsta, tylko nieliczne grubsze bąble na powierzchni i przy szkle. W chwilę po nalaniu wysoka na około 4 cm, w trakcie picia utrzymuje solidny kożuch, ładnie ścieląc się na szkle i zostawiając kręgi aż do dna. [4.5]
    Zapach: Od razu czuć, że to stout - wyraźne palone słody, czekolada, kakao. [4.5]
    Smak: Bardzo ładnie ułożone nuty słodowej paloności z czekoladowymi i kawy zbożowej (ale takiej porządnej z cykorią), na końcu pojawia się też nuta popiołu z ogniska. Całości dopełnia odrobina kakaowej goryczki, a laktoza pomimo wielości smaków powoduje ich wygładzenie. Zaletą jest też nieduża zawartość alkoholu (5,2% przy 16,6°Blg). Przyjemnie się pije. [4.5]
    Wysycenie: Dobrze pasuje, nie przeszkadza, dobrze dopełnia całokształt. [4.5]
    Opakowanie: Nalane do fajnego kufla firmowego, piłem przy barze więc i podkładki sobie podłożyłem. [4.5]
    Uwagi: Bardzo smaczny stout, zdecydowanie najlepsze piwo z Browaru Lublin.
    Piłem 16.08.2017 przy barze obok warzelni. Kosztuje 9 zł/0,5 l.

    Moja ocena: [4.5]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Fotka:
      (sorka, smaczny był i znów zapomniałem od razu fotnąć)
      Attached Files

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czarne [5]
        Piana: brązowa, gęsta, zwarta, na piwie do samego końca, oblepia szkło niedużymi smugami [4]
        Zapach: miły, kawowo-czekoladowy plus lekki zapach fermentacji [3.5]
        Smak: pełne, treściwe, na początek paloność, dość delikatna, fajnie skontrowana laktozą, lekkie kawowo-czekoladowe smaczki, goryczka niska, w tle trochę krówki, całość bardzo dobrze zbalansowana [4.5]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: etykieta średnia ale ujdzie, firmowy kapsel [4]
        Uwagi: Bardzo smaczny milk stout

        Moja ocena: [4.125]
        Attached Files
        Last edited by becik; 11-04-2018, 19:30.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #5
          Piwo, moim zdaniem, nieco obniżyło loty. Mniej obecne są w nim nuty czekoladowe, o k tórych pisano wyżej, za to da się wyczuć lekki podkład kwaskowy. Do wypicia, ale nie zachwycałbym się za bardzo.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Już z dedykowaną etykietą, bardzo fajne, smaczne, jak dla mnie najlepszego z browaru podczas ostatniej wizyty
            Attached Files
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎