Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staromiejski Piwowar, Zimowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Staromiejski Piwowar, Zimowe

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Na oko wygląda na czarne ale pod światło to bardzo ciemny brąz, nieprzejrzyste. [4]
    Piana: Piana ciemnobeżowa, po nalaniu na 2 cm, średnio gęsta. Znikła bez śladu po kilku chwilach. [2]
    Zapach: Wyraźny i przyjemny, słodowy i suszu owocowego ze świątecznego kompotu [4.5]
    Smak: Obawiałem się trochę syropowatej słodyczy ale na szczęście jest piwnie - zboże, ciemne słody, nuta karmelowa, owocowość suszonych śliwek i moreli. Poza tym obecne goździki i cynamon, jak dowiedziałem się od piwowara dodawane w czasie warzenia. Użyto także suszonej skórki pomarańczowej a słody to wiedeński, plzeň, monachijski karmelowy. Fajnie zbalansowane świąteczne piwo, bez zbędnej słodyczy ale przywołujące klimat spod choinki [4]
    Wysycenie: Niewysokie, może być. [4]
    Opakowanie: Kufel 0,4 l z grubego szkła z firmowym logo, brak podkładek. [3.5]
    Uwagi: Pite 11.01.2018 w browarze, 9 zl/0,4 l. Piwo specjalnie na święta spoza karty zaproponowane przez piwowara. Niestety śpiesząc się na pociąg zapomniałem spytać o parametry, domniemywam że około 15-16°Blg.

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎