Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Brodzislaw
    Senior
    • 09-2013
    • 1020

    #2
    Kolor złocisty, lekko zmętniony. Piana écru z drobnych i średnich pęcherzyków, pozostawiła minimalny ślad na szkle.
    Aromat lekko słodkawy, oparty o bazę słodową: zboże i karmelek, kontrowany ziołowością od chmieli.
    W smaku również lekko słodkawe: zboże i karmelek, przez który przebija się ziołowa goryczka. Piwo jest pełne, ale jednocześnie orzeźwiające. Brakuje goryczki. Całość dopełnia wysycenie powyżej średniej.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Nawet więcej niż lekkie, powiedziałbym: średnie, zmętnienie. Odchylenie "polskie", które robi się już nudne, czyli pils, któremu nie dostaje goryczki. W zapachu głównie słód. Pite w wersji puszkowej. Kolorek zmatowiały żółty, w stronę brązowawego. Piana, o dziwo, dość obfita, ale przy "czeskim" laniu. W posmaku dominują nuty słodowo-zbożowe.
      Kolejny bardzo średni "pils", o ile w ogóle pils.

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        #4
        Miałem ochotę na pilsa, a tutaj wyszedł bardzo średni pils. Za tę cenę jest wiele innych i lepszych. Słabo to wszystko wygląda. Nie polecam.
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • Puszek_72
          Senior
          • 02-2012
          • 269

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Żółto złoty, lekko mętnawy [4]
          Piana: Piana biła drobna, krótka za szybko redukuje sie do cienkiego obwarzanka [3.5]
          Zapach: słód, kwiaty lekki zioła mało intensywny [3.5]
          Smak: Dość pełny, jednocześnie pijalny, lekko owocowe jabłkowe smaki, chmielenie delikatne [3.5]
          Wysycenie: OK [4]
          Opakowanie: Prosta głownie biała etykietka, pełen skład, sensowny opis, firmowy kapsel. Bez fajerwerków ale mi pasuję [4.5]
          Uwagi: Trochę mało pilska w pilsie ale jest orzeźwiające , dobrze się piję może ciut więcej chmieli by pasowało
          Zdjęcie etykietki

          Kupione w Kauflandzie poniżej 4 PLN w tej cenie spokojnie na grilla

          Moja ocena: [3.6]

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Rzeczywiście zadka nie urywa ale to dobre piwo . Goryczka wyraźna i przyjemna , cena 3.99zł więc do zaakceptowania .
            Attached Files

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              #7
              Po kilku latach pownownie spróbowałem i czekało mnie miłe zaskoczenie. Bardzo wyrażnie zaznaczony profil ziołowo-goryczkowy, kolor "przepisowo" jasny, piana utrzymująca się dość długo i osadzająca się na szkle. W rezultacie otrzymaliśmy piwo gdzieś w połowie drogi pomiędzy niemieckim i polskim pilsem. Z ładnym balansem nut słodwo-owocowych i wspomnianej wyrazistej goryczki ziołowej. Piwo poza tym sprawia wrażenie lekkiego, dobrze wchodzącego,
              Zastanawia mnie informacja na etykiecie z adresem podmiotu gospodarczego w Kudowie Zdroju. Gdzie Rzym, gdzie Krym, gdzie Zawiercie i Kudowa. Ale coraz mniej mnie dziwi...
              Tak czy owak udana warka (do 24.08. 2023).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎