Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Pinta] Hazy Morning

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zarzecze, [Pinta] Hazy Morning

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • yavo
    • 03-2009
    • 909

    #2
    Rozczarowałem się tym piwem, spodziewałem się lżejszej wersji Vermont IPY. Na aromat, gęstość (soczystość) i owocowość - rewelacyjne, ale kompletnie brakuje ciała. Smakuje jakby to była "dziewiąteczka", a nie "dwunastka" - niemal jak mocno aromatyzowana woda.

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowy, bardzo mętny. [4]
      Piana: Biała, średniej wysokości, powoli opada i ładnie krążkuje. [4]
      Zapach: Niesamowicie intensywny, może aż za bardzo. Mniej więcej równomierny podział na cytrusy, słodkie owoce tropikalne oraz sosnowe aromaty. [4]
      Smak: Niska pełnia, spodziewałem się więcej treści, goryczka średnia i wyraźnie cytrusowa co sprawia wrażenie bardziej kwasku niż goryczki. Trochę jednowymiarowe, za mało tropików, sosny i przede wszystkim słodu. [3.5]
      Wysycenie: Średnie, odpowiednie. [4]
      Opakowanie: Owocowa i kolorowa etykieta, cytrusowa pasująca do tego piwa. Jak zwykle dokładny skład i stosowny opis. [4.5]
      Uwagi: Wysoko orzeźwiające piwo, smaczne, ale trochę za nudne. Termin do 30.10.2019.

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • yavo
        • 03-2009
        • 909

        #4
        Nadal nieco za mało ciała, troszkę za dużo tytoniu. Chłeptane z kija, no może nie bezpośrednio

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi
          Nadal nieco za mało ciała, troszkę za dużo tytoniu. Chłeptane z kija, no może nie bezpośrednio
          Raczej z PINTA Wieprz .

          Comment

          • yavo
            • 03-2009
            • 909

            #6
            O, słusznie. Dziękuję. Jeśli idzie przenieść i mamy na sali moderatora - poproszę.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎