Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ReCraft, [Brodacz] Botowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    ReCraft, [Brodacz] Botowe

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwo gotowe do oceny
    To piwo nie zostało uwarzone w browarze ReCraft.

    Comment

    • kaczka116
      Senior
      • 10-2015
      • 1350

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      To piwo nie zostało uwarzone w browarze ReCraft.
      znowu pozwole sie posilic etykieta, z ktorej bralem informacje
      Attached Files
      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
      Untappd

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
        znowu pozwole sie posilic etykieta...
        rób, co chcesz, ale lepiej, byś się nią posiłkował...
        veni, emi, bibi

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
          znowu pozwole sie posilic etykieta, z ktorej bralem informacje
          Promil chyba wie lepiej
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
            Promil chyba wie lepiej
            Pewnie wie ale przyznasz że to dziwna sytuacja.
            Jak ktoś dostanie skrętu kiszek, to się Promil nie wytłumaczysz władzy że to nie Twoje...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #7
              Nie widzę daty ważności? To etykieta ściągnięta z nowego piwa czy z sieci lub od kolekcjonera?
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie widzę daty ważności? To etykieta ściągnięta z nowego piwa czy z sieci lub od kolekcjonera?
                Sprawa wygląda tak. Kolega Becik dostał ode mnie na WFP dość pokaźna ilość etykiet z ReCraftu. Zarówno nowe jak i stare, w tym warzących u nas browarów kontaktowych. Z duchem kolekcjonerstwa wrzucił je wszystkie do galerii (dzięki!).
                Potem kaczka116 pododawał te piwa do bazy i tutaj wyszły nieporozumienia. W tej chwili Brodacz u nas nie warzy, Botowe kiedyś uwarzył ale dawno temu. Czy warzy je teraz i gdzie tego nie wiem.
                Więc żeby była jasność. Piwo Botowe (i kilka innych) były u nas uwarzone i w sumie można je nam przypisać, ale że było to wiele miesięcy temu dodając to piwo teraz do bazy poniekąd wprowadza się użytkowników forum w błąd.
                Attached Files
                Last edited by Promil03; 04-12-2018, 21:19.

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  #9
                  A już kuriozum jest dodanie etykiety (na szczęście nikt nie dodał takiego piwa) na 40-te Urodziny Arka gdzie nakleiliśmy etę z okazji urodzin przyjaciela.
                  No i najbardziej jaskrawy przykład. Moi przyjaciele brali ślub. Na poprawiny przywiozłem nalewak i kilka naszych piw. Zadajemy do bazy?
                  A tak na poważnie jeśli chodzi o nasze piwa to zawsze możecie zapytać u źródła, jak tylko nie będzie mnie obowiązywała tajemnica handlowa to z chęcią odpowiem. Pozdrawiam wszystkich!
                  Last edited by Promil03; 04-12-2018, 21:22.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                    A już kuriozum jest dodanie etykiety (na szczęście nikt nie dodał takiego piwa) na 40-te Urodziny Arka gdzie nakleiliśmy etę z okazji urodzin przyjaciela.
                    No i najbardziej jaskrawy przykład. Moi przyjaciele brali ślub. Na poprawiny przywiozłem nalewak i kilka naszych piw. Zadajemy do bazy?
                    A tak na poważnie jeśli chodzi o nasze piwa to zawsze możecie zapytać u źródła, jak tylko nie będzie mnie obowiązywała tajemnica handlowa to z chęcią odpowiem. Pozdrawiam wszystkich!
                    Może byś po prostu zgłaszał swoje nowe piwa które opuszczają browar na bieżąco do dodania do bazy?
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎