Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Srednia spozycia piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krotoszyniak
    Senior
    • 08-2002
    • 516

    #61
    czy to temat o sporzyciu piwa czy lacina kotem pisana ?
    Last edited by Krotoszyniak; 10-12-2002, 18:10.
    Admin z Ratebeera
    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

    Comment

    • piwowar2
      Senior
      • 11-2001
      • 588

      #62
      Marusia mnie troche wyprzedzila. Jak by tak kazdy mniej wiecej online podawal ilosc wypitych piw, to mozna by zrobic ranking forumowiczow oraz top ten tygodnia, miesiaca oraz roku. Wtedy ilosc wypitych piw jako atrybut forumowicza miala by inne znaczenie. Obawiam sie tylko, ze policja w ten sposob doszla by do intymnych informacji, ktore przed sadem moga zostac wykorzystane przeciwko nam samym.

      Comment

      • piwowar2
        Senior
        • 11-2001
        • 588

        #63
        Nie mowiac nic o kasach chorych

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #64
          hm, coś w tym pomyśle jest
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • piwowar2
            Senior
            • 11-2001
            • 588

            #65
            Musialo by sie to odbyc w postaci konkurencji bezkonkurencyjnej, by nie animowac do nadmiernej konsumpcji. Ciekawy byl by ranking w postaci graficznej(scigajace sie balki) z dodatkowa procentowa informacja wykonania normy krajowej(jak za dawnych lat). Zwyciezca zostanie ukoronowany przodownikiem pracy.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #66
              o! coś takiego mi przez myśl przemknęło. ale najpierw muszę dostarczyć dział kolekcjonerski, którego skończenie wlecze się i wlecze.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Mawas
                Senior
                • 02-2002
                • 299

                #67
                pjenknik napisał(a)

                Dla ciekawych świata:
                Qui penis aquam turbant? [/B]
                Ja wiem kto zmącił
                http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                Comment

                • Johnus_Beer
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 124

                  #68
                  Przy okazji dzialów, kiedy będa prezenty? Z utesknieniem czekam na e-gadżety. Co prawda juz teraz klikam butelką Żywca, a zamiat klepsydry mam Kaisera, ale czekam i czekam... A pomysł z ilościa wypitych piw nie za bardzo mi się podoba, ponieważ niewielu zarejestrowanych członków jest naprawde zainteresowanych najwspanialszym z napojów i mogło by sportowo zawyżać swoje wyniki
                  Last edited by Johnus_Beer; 11-12-2002, 16:16.

                  Comment

                  • piwowar2
                    Senior
                    • 11-2001
                    • 588

                    #69
                    Ja dzisiaj wypilem 3 i wiecej nie bede pil dzisiaj.

                    Comment

                    • Kalafior
                      Gość
                      • 12-2002
                      • 20

                      #70
                      ???

                      Mam problem, proszę o pomoc.
                      Bardzo spodobał mi się pomysł z liczeniem wypitych piw,
                      lecz mam dylemat, czasami uczestniczę w takich degustacjach że przekraczam pewną granicę i w efekcie piwo które wysyłam do brzusia wraca , znaczy "Robię naloty na Rygę"
                      Czy te piwa które wróciły mogę zaliczać jako wipite czy też nie

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #71
                        W tym celu musisz obliczyć, jaką cześć tego piwa zdołałeś już strawić i dopiero tę wartość możesz doliczyć.

                        Niełatwe to zadanie. Powodzenia!

                        Comment

                        • rafko
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 116

                          #72
                          [QUOTE]ppns napisał(a)
                          [B]

                          Oj Marusia , Marusia , w kilku dyskusjach piwnych było podkreślane , by nie mieszać piwa i polityki. Konsumpcja piwa to nie polski
                          kodeks karny (ach te świadki koronne czy też incognito , antyświadki koronne , prokurator koronny , adwokat z urzędu // czyli
                          //z browaru ???

                          udowadnianie , przekonywanie , przeliczanie brzeczki na objętość w
                          odniesieniu do przejrzystości butelki itd., itp., i brekekeks
                          // jak mówił mistrz słowa pisanego Melchior Wańkowicz;

                          Deklarowana osobista konsumpcja piwa nijak się ma do statystyki.

                          Piwo spożywane w każdych ilościach , byle z umiarem , jest włąściwym postępowaniem.

                          I to własnie jest właściwe podescie do tematu. A to żeby poprawić statystykę.
                          piwo, piwko, piweczko

                          Comment

                          • Piwofil
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 907

                            #73
                            Odp: ???

                            Kalafior napisał(a)
                            Mam problem, proszę o pomoc.
                            Bardzo spodobał mi się pomysł z liczeniem wypitych piw,
                            lecz mam dylemat, czasami uczestniczę w takich degustacjach że przekraczam pewną granicę i w efekcie piwo które wysyłam do brzusia wraca , znaczy "Robię naloty na Rygę"
                            Czy te piwa które wróciły mogę zaliczać jako wipite czy też nie
                            Dlatego trzeba uważać, nie wiem jaka jest ta granica dla Ciebie ale chyba lepiej pić cześciej niż mniej niż zalewać się w trupa, na dodatek piwem, najlepszym trunkiem
                            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                            Comment

                            • piwowar2
                              Senior
                              • 11-2001
                              • 588

                              #74
                              Moim zdaniem wypite jest wypite i wchodzi w statystyke. Gorsza sprawa z zapamietaniem ilosci w takim stanie.

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                #75
                                Odp: ???

                                Kalafior napisał(a)
                                Mam problem, proszę o pomoc.
                                Bardzo spodobał mi się pomysł z liczeniem wypitych piw,
                                lecz mam dylemat, czasami uczestniczę w takich degustacjach że przekraczam pewną granicę i w efekcie piwo które wysyłam do brzusia wraca , znaczy "Robię naloty na Rygę"
                                Czy te piwa które wróciły mogę zaliczać jako wipite czy też nie
                                To przekraczanie granic musiało być "na chojraka" , bo Ryga to
                                stolica Łotwy , czyli konsumpcja musiała wystarczyc na wyskok za
                                dwie granice

                                Naloty na Rygę są obecnie niewskazane , bo Łotwa to nasz przyszły sojusznik w NATO
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎