Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

EB, Specjal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #31
    Makaron napisał(a)
    Niestety piwo to samemu zdobyło swoją pozycję na pomorzu.
    to moim zdaniem powód do dumy
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • sponsor
      Senior
      • 10-2003
      • 132

      #32
      Niektórzy radzą sobie z brakiem reklamy jak mogą http://speclovers.webpark.pl/#
      Polecam galerię !!!
      Tres Piwowares

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        #33
        Hmmm w sumie... to piwo po prostu nie potrzebuje reklamy Jest najlepszym produktem Elbrewery Company Ltd. i nic mu nie jest w stanie zagrozić...
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • sponsor
          Senior
          • 10-2003
          • 132

          #34
          W sumie to i racja, że EB nic lepszego nie udaje się wyprodukować (no może z wagi ciężkiej Kaper nie jest jeszcze taki ostatni). Szkoda tylko, że GŻ niespecjalnie dba o ten produkt i znika on z różnych miłych miejsc - jak np. Blues Club na Portowej, który całkiem zmienił dostawcę piwa. Jedyny pozytywny aspekt tego jest taki, że KP daje wygodniejsze kszesła ale Żubr Specka nigdy nie zastąpi .
          Tres Piwowares

          Comment

          • Makaron
            Senior
            • 08-2003
            • 2107

            #35
            Właśnie o Blues Clubie mówię... ostatniego Specjala ponoć podali 13.listopada... Ja byłem w Sobote i niestety musiałem uraczyć się dziwacznym Lechem... za 1L-9zł

            A ja błagałem o Specjala
            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

            Comment

            • sponsor
              Senior
              • 10-2003
              • 132

              #36
              Lechu i Pani Ania wyliczyli, że bardziej opłaci im się kupować jednak od KP a w takim wypadku Specka nie mogą sprzedawać. Poza tym i tak wolę Tyskie od Żywca a mają też Urquella w butelkach także da się przeżyć. Największym dla mnie plusem zmiany dostawców jest litrowy kufel Specjala, który wpadł w moje łapki mogę teraz dźwigać piwko w domu jak niegdyś w BC.
              Tres Piwowares

              Comment

              • LETO
                Member
                • 10-2003
                • 74

                #37
                Dodatkowo KP jest zainteresowane sponsorowaniem odbywających się w BC koncertów. A ponieważ z samych biletów nie zarobi się na występ dobrego zespołu.. no cóż jest to dodatkowy atut KP.
                A ja mam nadzieję że Specek wróci do BC chociażby "spod lady".
                LETO

                ...:::TresPiwowares:::...

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #38
                  proszę o powrót do tematu.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • LETO
                    Member
                    • 10-2003
                    • 74

                    #39
                    A specka z beczki mozna się napić chyba w Magnesie albo Iksie. W każdym razie w którymś ze studenckich klubów w akademikach na Przymożu.
                    Ale to dopiero są żurlandie...
                    LETO

                    ...:::TresPiwowares:::...

                    Comment

                    • Makaron
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 2107

                      #40
                      Marzy mi się...wejść do pubów Gdyńskich i zobaczyć "kij" Specjala obok innych piw jak żywiec,lech... Ale chyba nie szybko...
                      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                      Comment

                      • Sauron
                        Junior
                        • 12-2003
                        • 16

                        #41
                        Piłem je codziennie parę lat temu, gdy spędzałem urlop nad zat. Gdańską. Zawsze staram się pić piwo lokalne, a to, choc robione przez dziwny (wtedy australijsko-afrykański, a teraz cholera wie jaki) browar, to wybierałem Specjala. Krótko mówiąc - piwo porządne. Nie zwalające z nóg, ala porządne.

                        Comment

                        • tomekszyman
                          Member
                          • 02-2003
                          • 88

                          #42
                          W czasie mojego letniego pobytu na Warmi (50 km. od Olsztyna) było to jedyne lokalne piwo, które można kupić wszędzie.W ubiegły roku bywało jeszcze piwko z Ambra, Juranda ale to już wspomnienie, teraz królowały standardy.
                          W Warszawie Specjal jest w Żabce na ul. Łabiszyńskiej.

                          Comment

                          • grzech
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 4592

                            #43
                            Specjal jest i u mnie. Nabyłe puszkę. Kolor ładny, złocisty, piwo klarowne. Piana, aczkolwiek wysoka, zmalała do cieniutkiej warstewki. Nasycenie CO 2 w dolnej strefie przyzwoitości. Zapach to był główny atut - przyjemny, chmielowy, niezbyt intensywny, ale wyczuwalny. Za to smak był płaski, poza jako takim początkowym chmielowym aromatem kubki atakowała paskudna chininowa goryczka. Nie smakowało mi.

                            Moja ocena: [3.275]

                            Comment

                            • Walley
                              Junior
                              • 02-2004
                              • 3

                              #44
                              Jest to piwo ktore jest najbardziej rozpowszechnione w moim regionie i nie wszedzie jest dostepne inne tj. lepsze i dlatego każdy pije Specjala!

                              Moja ocena: [4.125]
                              ---------------
                              Ocena usunieta z rankingu.
                              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                              Art, Admin

                              ---------------

                              Comment

                              • bury_wilk
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 2655

                                #45
                                Kolor pomiędzy słomkowym, a złotym, trochę bliżej złotego.
                                Piana marna, szybko znika, średnioziarnista.
                                Nasycenie w normie; nie za dużo, nie za mało, pęcherzyki średnie.
                                Zapach chmielowy, średniointensywny, wydaje się płaski, choć nie jest zły.
                                Smak klasyczny z wyraźnym chmielem i średnią goryczką. Dobry, ale braz mu indywidualizmu.
                                Opakowanie w sumie niebrzydkie, dobrze dopracowane, ale brakuje mu klasy i oryginalności.

                                Moja ocena: [3.375]
                                Lubię kiedy się zieleni
                                Lubię jak się piwo pieni...

                                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎